Anestezi Öğrencisi Staj Yaptığı Hastanede Yüksek Doz İlaçla İntihar Etti

Kars Kafkas Üniversitesi öğrencisi genç, staj yaptığı hastanenin tuvaletinde koluna yüksek dozda ilaç enjekte ederek yaşamına son verdi.

Kars Kafkas Üniversitesi Atatürk Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Anestezi Bölümü 2'nci sınıf öğrencisi Mahmut K. (24) staj yaptığı hastanenin tuvaletinde koluna yüksek dozda ilaç enjekte ederek yaşamına son verdi.

KOLUNA YÜKSEK DOZDA ANESTEZİK İLAÇ ENJEKTE ETTİ

Kafkas Üniversitesi Atatürk Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu'nda gece öğrenim gören Anestezi bölümü öğrencisi Mahmut K. dün staj yaptığı Kafkas Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde arkadaşlarına "Lavobaya gidiyorum" dedikten sonra yanlarından ayrıldı.

Bir daha geri dönmeyen Mahmut K.'yi merak eden arkadaşları tuvalete gitti. Arkadaşlarını yerde cansız bulan öğrenciler görevlilere haber verdi. Mahmut K.'nin koluna yüksek dozda anestezik ilaç enjekte ederek yaşamına son verdiği belirlendi. Öğrencinin cansız bedeni otopsi için aynı hastanenin morguna kaldırılırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Mahmut K.'nin cenazesi bugün ailesi tarafından memleketi Tokat'a götürülecek.

16.2.2018 - 31754





Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz

 

[Hata Bildir]