Anka Büyümeye Devam Ediyor

Hekim kadrosunu güçlendiren Anka Hastanesi’ne Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ramazan Sürücü de, hasta kabulüne başladı.

Anka Büyümeye Devam Ediyor

Hekim kadrosunu güçlendiren Anka Hastanesi'ne Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ramazan Sürücü de, hasta kabulüne başladı.

Özel Gaziantep Anka Hastanesi, hem Gaziantep hem de çevre illere sağlık alanında başarılı hizmet verirken, hekim kadrosunu da güçlendirmeye devam ediyor. Hastanenin uzman kadrosuna Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ramazan Sürücü de katılarak, hasta kabulüne başladı.

Özel Gaziantep Anka Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak göreve başlayan Op. Dr. Ramazan Sürücü, 1971 yılında Birecik'te doğdu. 1995 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan Dr. Sürücü, ihtisasını 2003 yılında Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesinde yaptı. Mecburi hizmetini 1995- 1999 yılları arasında Kahramanmaraş Pazarcık'ta yapan Op.Dr.Ramazan Sürücü,Türk Tabipleri Birliği,Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği, Türk Ürojinekoloji ve Pelvik Rekonstrüktif Cerrahi Derneği, Türkiye Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği 'ne üyedir. Op.Dr. Sürücü, Gaziantep-Kilis Tabip Odası yönetiminde aktif olarak görev almaktadır.

Her şey sağlık için

Hastaların kendilerini özel ve güvende hissetmeleri için tüm detaylar düşünülerek tasarlanan hastane, SGK ile anlaşması bulunurken SSK, Emekli Sandığı, Bağ-Kur'lu hastalara ulaşıyor. Hastanede Algoloji, Beslenme ve Diyetetik, Cildiye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji, Endokrinoloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, İç Hastalıklar, Kardiyoloji, Klinik Mikrobiyoloji, Neonatoloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji,Üroloji branşları olmak üzere röntgen ve radyoloji laboratuvarı, biyokimya laboratuvarı, mikrobiyoloji laboratuvarı hizmetleri veriliyor. - GAZİANTEP

18.6.2017 - 27663Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz

SAĞLIK VİDEOLARI Tüm Videolar
Sağlık Video Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Katarakt Ameliyat Sonrası Gözlük İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Katarakt Ameliyat Sonrası Gözlük İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

 

[Hata Bildir]