Arınç, Bolu'da Konuştu

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Bolu İl Sağlık Müdürlüğü'nde Sağlık Bakanlığı'nca görevlendirilen ambulansların teslim töreninde konuştu.

Arınç, Bolu'da Konuştu
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, her ay hükümet icraatlarına ilişkin anket yaptıklarını belirterek, "Oy verecek misiniz, vermeyecek misiniz?' diye sormuyoruz. Hangi icraatı beğendiklerini soruyoruz. Asgari yüzde 67'nin üzerinde bazen de yüzde 80'e yakın halkımız diyor ki 'birinci sevdiğimiz icraatınız sağlık hizmetleri' Hamdolsun bununla iftihar ediyoruz " dedi. 

Bolu İl Sağlık Müdürlüğü'nde Sağlık Bakanlığı'nca görevlendirilen ambulansların teslim töreninde konuşan Arınç, sağlık hizmetlerine büyük önem verdiklerini anlattı. 

AK Parti hükümetinin, sağlıkta yaptığı yatırımlar, reformlar ve dönüşüm projelerinin çok başarılı olduğunu ifade eden Arınç, "Bakınız 11 yıldan beri devam eden istikrarlı bir hükümetiz. 'Hükümetimizin hangi icraatından memnunsunuz?' diye hemen hemen her ay 4 farklı anket yapılıyor. Başkaları da yapıyor, biz de yapıyoruz. Önümüzü görmek istiyoruz. " diye konuştu. 

Arınç, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Halkımıza sorduğumuz soru şu, 'hükümetin en çok hangi icraatından memnunsunuz?' 'Oy verecek misiniz, vermeyecek misiniz?' diye sormuyoruz. Hangi icraatı beğendiklerini soruyoruz. Asgari yüzde 67'nin üzerinde bazende yüzde 80'e yakın halkımız diyor ki 'birinci sevdiğimiz icraatınız sağlık hizmetleri' Hamdolsun bununla iftihar ediyoruz. İkinci sırada ulaşım geliyor, üçüncü sırada eğitim gelebiliyor. Farklı hizmetler gelebiliyor ama önceliği hep sağlık alıyor. 

O yüzden birleşen hastanelerimiz, yetişmiş sağlık elemanlarımız, kaliteli hizmet ve hasta haklarını en sonuna kadar koruyabilmek, 11 yılın en büyük başarıları oldu. Burada en büyük pay, şüphesiz ülkemizi yöneten hükümetimizin ama tüm sağlık elemanlarımızın ve sağlıktaki dönüşüme ayak uyduran arkadaşlarımızın da payı var. Hepsine teşekkür ediyorum. " - Bolu

7.3.2014 1 - 13958

Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz

SAĞLIK VİDEOLARI Tüm Videolar
Sağlık Video Bitkiler Sağlıklı Yaşlanmayı Destekliyor
Bitkiler Sağlıklı Yaşlanmayı Destekliyor
Sağlık Video Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

 

[Hata Bildir]