Belediye Başkanı'ndan İşyerinde Sağlık Egzersizleri

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından başlatılan "İşyeri Egzersizleri Projesi" Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından hayata geçirildi.

Belediye Başkanı'ndan İşyerinde Sağlık Egzersizleri

Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram da projeye destek vererek Belediye’de gerçekleştirilen egzersiz programına katılarak antrenörler eşliğinde egzersizlere eşlik etti.

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın, özellikle kamu kurum ve kuruluşlarında aktif olmayan çalışma şekillerinden doğan sağlık problemlerini önlemek amacıyla başlattığı “ İşyeri Egzersizleri Projesi” Düzce Belediyesi’nde gerçekleştirildi. Çalışanların verimliliklerinin arttırılması amacıyla başlatılan proje kapsamında, İl Müdürlüğü’nde görev yapan antrenörler, çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarındaki personele işyeri egzersizleri yaptırdı.
Belediye’de gerçekleştirilen programa Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran ve belediye personeli katıldı.

Uzun yıllar aktif olarak spor yapan Başkan Bayram “ Böyle bir projeyi başlattıkları için Gençlik ve Spor Bakanlığı ile İl Müdürümüz Ömer Faruk Şiran’a teşekkür ediyorum. İş yeri egzersizlerinin personelimize faydalı olacağını inanıyor, 10 dakikalık egzersiz programı ile hayatlarında karşılarına çıkabilecek sağlık sorunlarının önüne geçeceklerini düşünüyorum” dedi.

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran ise Düzce’de tüm kamu kurum ve kuruluşlarına gideceklerini kaydederek, “ Bizim amacımız her yaştan herkesin spor yapması ve sağlıklı yaşamasıdır. Masa başında çalışan personelin bu egzersizler ile sağlıklarını koruyarak hayatlarına devam edeceklerine inanıyoruz” şeklinde konuştu.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Jimnastik Antrenörü Tuğba Kılıç ile birlikte egzersizleri yapan belediye personeli de projeden duydukları memnuniyetleri dile getirdiler.

3.5.2013 0 - 12552

Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz

SAĞLIK VİDEOLARI Tüm Videolar
Sağlık Video Bitkiler Sağlıklı Yaşlanmayı Destekliyor
Bitkiler Sağlıklı Yaşlanmayı Destekliyor
Sağlık Video Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

 

[Hata Bildir]