Bir Ev Kadınından Hollywood Yıldızı Yaratmak?

Estetik ve Plastik cerrahi alanında en önemli ve güvenilir isimlerden olan Prof. Dr. Akın Yücel "bir ev kadını nasıl Hollywood yıldızına dönüştürülür" bakın anlatıyor?

Bir Ev Kadınından Hollywood Yıldızı Yaratmak?


Estetik uygulamaların son derece pratikleştiği günümüzde, ufak tefek dokunuşlarla herkes kendini daha güzel hissetmenin peşine düşüyor.

Estetik alanında gelişen uygulamalar 2014 yılına gelindiğinde son derece acısız, pratik, çoğunluğu ameliyat bile gerektirmeyecek şekilde olmaya başladı. Kadınlar kadar erkeklerden de talep alan ve bazılarını neredeyse öğle tatili süresince yaptırabildiği "cerrahisiz estetik yüz uygulamaları", daha güzel ve genç görünmek adına tercih edilebilecek en ideal seçimler olarak öne çıkıyor. Estetik ve Plastik Cerrahi alanında başarıları ve güçlü bilimsel yönüyle bilinen Prof. Dr. Akın Yücel "bir ev kadını nasıl Hollywood yıldızına dönüştürülür"ün formülünü veriyor. Estetik cerrahideki daha önceki yaklaşım yüz gençleştirmeyi ve sıkılaştırmayı cerrahi uygulamalara dayandırmaktaydı. Günümüz modern estetik dünyasında, cerrahi düzeltmeden önce yapılacak ilk tedavinin yüzdeki hacim kaybının ve konturu medikal estetik uygulamalarla sağlanıyor. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Akın Yücel temel prensibin yüzdeki simetri ve hacim kaybınının onarımını sağlarken aynı zamanda iyi bir kontur ve homojen bir cilt tonunu korumak olduğunu söylüyor.

Da Vinci Simetrisi…

Leonardo da Vinci yüzü, saç çizgisinden çeneye olan bölümü üçe bölmüştü. Tüm bu estetik oranlar tedavi planlamasının temelini oluşturmaktadır. Üst, orta ve alt yüz bölgesi uyum içinde olmalıdır. Hollywood yıldızlarında da parlak, canlı, dolgun ve konturları belirgin bir yüz görünümü bu şekilde sağlanır. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Akın Yücel'e göre bunun için en ideal uygulamalar, kırışık azaltma için botoks ve yüz şekillendirme, çene ovali belirginleştime için dolgu uygulamaları, daha parlak ve canlı bir cilt için mezoterapi ve PRP, yılların etkisini yüzünden silmek için insanın kendi dokusundan gelen güzellik konseptli fibrocell ile ve klinik ortamında rahatlıkla uygulanabilen yüz germeye basit alternatif ip-askı uygulamaları…

Özellikle ev kadınlarının zamanın yıpratıcı etkilerinden daha fazla etkilendiğini baz alan Prof. Dr. Akın Yücel, onların ufak dokunuşlarla adeta birer film yıldızına dönüşmesine bakın nasıl yardımcı oluyor?

15.3.2016 - 20372Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Meksika
Meksika'nın Kim Kardashian'ı kalça büyütme ameliyatı sonrası hayatını kaybetti
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?

SAĞLIK VİDEOLARI Tüm Videolar
Sağlık Video Bitkiler Sağlıklı Yaşlanmayı Destekliyor
Bitkiler Sağlıklı Yaşlanmayı Destekliyor
Sağlık Video Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

 

[Hata Bildir]