Boğaziçi'nde 300 Kişiye Toplu Hipnoz!

Boğaziçi Üniversitesi'nin meşhur Mühendislik Kulübü ENSO, yıllardır düzenlediği Kişisel Gelişim Seminerleri bu yıl değişen daha dinamik formatıyla kapılarını açtı.

Boğaziçi'nde 300 Kişiye Toplu Hipnoz!

Hipnozla öğrenme kapasitesini birkaç kat artırmanın mümkün olduğunu söyleyen ünlü Hipnoz Uzmanı Mehmet Başkak, Boğaziçi Üniversitesi'nde uyguladığı toplu hipnoz seansında gençlere; bilinçaltı potansiyelini farketmeleri ve ona nasıl ulaşılabileceğini gösterdi.

Siyaset, sanat, medya, iş, spor, tıp ve daha bir çok alandan ünlü isimlerin katıldığı seminerler dizisinin konuğu Türkiye'nin tanınmış isimlerinden Hipnoz ve Bilinçaltı Değişim Uzmanı Mehmet Başkak'tı.

Hipnoz Uzmanı Mehmet Başkak, Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs'ün nefes kesen atmosferinde gerçekleşecek seminerde Türkiye'de yeterince bilinmeyen ancak Mozart'tan Freud'a, Einstein'dan Edison'a, Churchill ve daha nicesi tarafından 200 yıldır dünyada bilimden savaşa, siyasetten sanata, psikolojiye kadar birçok alanda kullanılan hipnozu anlattı.

Başkak, konuşmasının ardından 300 kişiyi hipnoza aldı. Daha sonra, katılımcılar arasından seçilen gönüllülerle uygulanan hipnoz seanslarında sıradışı görüntüler ortaya çıktı.

Başkak'ın "Bilinçaltına Fısıldayan Papağan" ismini verdiği sıra dışı sunumundan geriye işte bu görüntüler kaldı.

3.1.2015 1 - 16240Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Meksika
Meksika'nın Kim Kardashian'ı kalça büyütme ameliyatı sonrası hayatını kaybetti
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?

 

[Hata Bildir]