Boydak Holding'ten Kızılay'a Destek!

Boydak Holding grup şirketleri Boypaş ve Boytaş'tan Türk Kızılayı'nın İstanbul ve Trabzon'daki Aşevleri için destek geldi.

Boydak Holding'ten Kızılay'a Destek!

Boydak Holding grup şirketlerinden Boypaş Dayanıklı Tüketim Malları Pazarlama A.Ş. ve Boytaş Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş, Türk Kızılay’ı ile ortak bir girişimi hayata geçiriyor.

İstanbul ve Trabzon’da inşaa edilecek Aşevleri için yapılan çalışma kapsamında; 14 Ocak 2011 tarihinde Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkan’ Hacı Boydak , Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa Boydak ve Kızılay Genel  Başkanı Tekin Küçükali arasında bir protokol imzalandı.

İmzalanan protokol kapsamında; ihtiyaç sahibi vatandaşlara sıcak yemek hizmeti vermek üzere İstikbal markası adına  İstanbul ‘da ve Bellona markası adına Trabzon’da Aşevleri inşaat edilecek. Toplam 1 milyon TL ‘lik bir yatırım bedeli oluşan proje için Boydak Holding’ e teşekkür eden Kızılay Genel Başkanı Küçükali “Boydak Holding‘in bugüne kadarki projelerimizde destekçimiz olduğunu bilmek  bize yapacağımız çalışmalarda güç veriyor.

Kendilerine de bu vesile ile teşekkür ediyoruz” dedi. Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa Boydak ise “Boydak Holding olarak sosyal sorumluluk anlamında üstümüze düşen tüm görevleri yerine getirmeye hazırız” dedi. Protokol ayrıca; Aşevleri’ndeki tefriş ve donanımların sağlanmasını da kapsıyor.

16.1.2011 - 4204Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Meksika
Meksika'nın Kim Kardashian'ı kalça büyütme ameliyatı sonrası hayatını kaybetti
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?

 

[Hata Bildir]