Bu terapi ile bebekler uykuya daha rahat geçiyor

Bu terapi ile bebekler uykuya daha rahat geçiyor Minik bebeklerin önce masaj ardından jakuzi keyfi Bebeklerin kas ve iskelet sistemi destekleniyor Bu da bebeklere özel SPA merkezi Almila Anne Bebek Aktivite Merkezi İşletmecisi Saliha Derenem;

Bu terapi ile bebekler uykuya daha rahat geçiyor
Bu terapi ile bebekler uykuya daha rahat geçiyor Minik bebeklerin önce masaj ardından jakuzi keyfi Bebeklerin kas ve iskelet sistemi destekleniyor Bu da bebeklere özel SPA merkezi Almila Anne Bebek Aktivite Merkezi İşletmecisi Saliha Derenem; "Özellikle diş çıkaran bebeklerde rahatlama oluyor" "Kas ve iskelet sistemi gelişiyor"
KIRIKKALE - Kırıkkale'de açılan anne bebek aktivite merkezinde uygulanan bebek masajı ile miniklerin bedensel ve ruhsal gelişimine katkı sağlanırken hidroterapi ile de uykuya daha rahat geçilmesi sağlanıyor. Kırıkkale'de yeni faaliyete geçen SPA merkezinde bebekler özel tasarlanan jakuzilerde boyun simidiyle özgürce hareket ederken, ebeveynleri de çocuklarının suda yaptığı hareketleri görme imkanı buluyor. Sudaki seansın ardından eğitim almış uzmanlar tarafından bebeklere masaj yapılırken bu sayede vücut gelişimine de katkı sağlanıyor. İstanbul'da kendi bebeğini götürdükten sonra diğer miniklerin de bu hizmetten faydalanması için işletmeyi açtıklarını kaydeden iş yeri sahibi Saliha Derenem, SPA merkezine getirilen bebeklerin hem gelişebilecekleri hem de eğlenebilecekleri bir ortam hazırladıklarını söyledi. "Bebeklerin kas-iskelet sistemini geliştiriyor" Bebek SPA ve masajının çocuğun gelişimine katkı sağladığını belirten Derenem, "Onlara hem gelişecekleri hem de eğlenebilecekleri bir ortam hazırladık. Bebeklerimiz geldikten sonra ortama alıştırıp onları havuz içerisinde rahatlatmaya alıyoruz. Bebeklerimizin hem sağlığı hem de güvenliği şekilde tasarlanmış jakuziler içinde bebeğimizi güvenli bir şekilde suya alıyoruz. 35 dakika süren bir seans geçiyoruz. 25 dakikası durgun su, son 10 dakikasını da hidroterapi ile tamamlıyoruz. Bu suyun bebeklere sağladığı faydalardan bir tanesi de bebeklerimizin kas ve iskeletlerini geliştirmek, bebeklerimizi rahatlatıp onları uykuya rahat geçirebilmek, özellikle diş çıkaran bebeklerimizi rahatlatmak, dolaşım sistemi, sindirim sistemi, özellikle akciğer kapasitesini arttırıp dolaşım sistemini geliştirmiş oluyoruz. Özellikle 4 aya kadar süren bir süreçte bebeklerimize burada hidroterapi uyguluyoruz. Onun dışında bir çok faydası var. Bebeklerin kas-iskelet sistemini geliştirecek, bebeğimizin yüzme yetisini kazandırmış olacağız. Yaş sınırlaması 3 yaşa kadar alıyoruz. Annelerimizin babalarımızın bu hizmetten yararlanmasını istiyoruz. " şeklinde konuştu.

12.6.2020 - 45920

Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz

SAĞLIK VİDEOLARI Tüm Videolar
Sağlık Video Bitkiler Sağlıklı Yaşlanmayı Destekliyor
Bitkiler Sağlıklı Yaşlanmayı Destekliyor
Sağlık Video Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

 

[Hata Bildir]