Burhaniye'de Organ Bağışına İlgi İyi

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Toplum Sağlığı Merkezi Hekimliğinin düzenlediği Astım ve Organ Bağışı Standı ilgi görürken, bir günde 6 kişi organ bağışında bulundu.

Burhaniye'de Organ Bağışına İlgi İyi
Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, Toplum Sağlığı Merkezi Hekimliğinin düzenlediği Astım ve Organ Bağışı Standı ilgi görürken, bir günde 6 kişi organ bağışında bulundu. Organ bağışı ile ilgili kampanyanın devam ettiğini anlatan Toplum Sağlığı Sorumlu Hekimi Dr.Faruk Kendigelen, ilgi gösteren vatandaşlara teşekkür etti.

Burhaniye de Toplum Sağlığı Merkezi önünde, Dünya Astım Günü nedeniyle kurulan bilgilendire standı ilgi gördü. Organ bağışı için bilgilendirme broşürlerinin de dağıtıldığı standa 6 kişi organ bağışı için başvururken, organ bağışı kampanyasının devam edeceği açıklandı. Dünya Astım Günü nedeniyle, astım rahatsızlığına dikkat çekmek istediklerini anlatan Dr. Faruk Kendiglen, " Toplum Sağlığı Merkezi önünde kurduğumuz stantta vatandaşlarımızı bilgilendirirken, broşürler de dağıtıyoruz. Bu gün de, astım ile ilgili broşürler dağıtıldı. Bu arada organ bağışı için de vatandaşlarımızı uyardık. 6 kişi organ bağışında bulundu. Sık sık stant kurarak organ bağışına dikkat çekmek istiyoruz. Destek olan vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz" dedi. - BALIKESİR

4.5.2016 1 - 20802Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Meksika
Meksika'nın Kim Kardashian'ı kalça büyütme ameliyatı sonrası hayatını kaybetti
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?

 

[Hata Bildir]