Buz Lazer ile Acısız Lazer Epilasyon

Yaz ayları yaklaşırken lazer epilasyon yaptıranların sayısı da artıyor. Kumsalda mayoyla özgürce dolaşmak, şehir hayatında kısa kollu elbiselerle rahat edebilmek için lazer epilasyon en iyi çözüm.

Buz Lazer ile Acısız Lazer Epilasyon

Kadınların yanı sıra günümüzde artık erkekler de lazer epilasyon yaptırıyorlar. Her geçen gün artan lazer epilasyon talebine cevap verebilmek için geliştirilmiş farklı yöntemler mevcut. Lazer epilasyon yöntemlerindeki çeşitlilik, seçim yaparken belli kriterleri öne çıkarıyor. Bu kriterler arasında güvenli, etkili ve kalıcı sonuçlara sahip olması en başta geliyor. Hemen ardından ise konfor arayışı geliyor.

Buz Lazer ile Üst Seviyede Konfor

Medikal estetik teknolojilerindeki gelişmeler lazer epilasyon teknolojilerine de yansımıştır. Ütüleme lazer epilasyon tekniğinin mimarı Alma Lasers firması 10 yıllık bir araştırma sonucu Soprano ICE cihazını geliştirmiştir. Cihaz, ülkemizde distribütör firma tarafından marka tescili yapılarak Buz Lazer olarak lanse edilmiştir. Buz Lazer, epilasyona başka bir boyut kazandıran yenilikçi teknolojilere sahiptir. Bu teknolojiler sayesinde günümüzde artık neredeyse tamamen ağrısız lazer epilasyon yaptırmak mümkün olmaktadır. 

Buz Lazer Epilasyon sahip olduğu en önemli ayrıcalık; cilde değdiğinde buz gibi serin olan tedavi başlığıdır. Patentli ICE teknolojisi epilasyon esnasında cildi -3°C'ye kadar soğutur, serinletir ve ferahlatır. Bu gelişmiş soğutma sistemi lazer epilasyon ağrısını ortadan kaldırırken yan etki riskini de minimuma indirir. Yine patentli olan ütüleme lazer epilasyon tekniği de ağrıyı azaltan bir diğer unsurdur. Cilt üzerinde sürekli hareket ettirilen başlık cilde adeta masaj hissi verir ve geleneksel lazer epilasyon yöntemlerine kıyasla daha konforlu bir uygulama yapılır. Geniş tedavi başlığı seans süresini yarı yarıya kısaltır. Buz Lazer FDA onayına sahip son derece güvenli bir sistemdir ve tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır. Hakkındaki klinik çalışmalarla etkinliği kanıtlanmıştır. Ütüleme uygulama tekniğinde kıllar kademeli olarak ısıtıldığından özellikle koyu tenli kişilerin epilasyonunda çok önemli bir avantajdır. Ciltte yanık oluşması, iz kalması gibi yan etki riski yok denecek kadar azdır. Buz Lazer, bronz ten dahil tüm cilt t iplerinde uygulanabilir ve ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde etkili sonuçlara sahiptir. 

 

Güvenli, etkili, ağrısız ve hızlı bir lazer epilasyon yöntemi olan Buz Lazer üst seviyede hasta konforuna sahiptir. Yaz aylarında bronz tene uygulama yapılabilmesine olanak tanıdığından, lazer epilasyon seanslarına yazın ara vermeden devam edilebilmesini sağlar. Tüm bu gelişmiş özellikleri ile son yılların en çok tercihe edilen lazer epilasyon yöntemi Buz Lazer'dir. 

Detaylı bilgi ve size en yakın kliniği bulmanız için www.buzlazer.com adresini ziyaret edebilirsiniz.  

 

 

 

24.9.2019 - 41099Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz

SAĞLIK VİDEOLARI Tüm Videolar
Sağlık Video Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Katarakt Ameliyat Sonrası Gözlük İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Katarakt Ameliyat Sonrası Gözlük İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

 

[Hata Bildir]