Diz Kireçlenmesi Tedavisinde Benzersiz Çözüm!

Almanya'da biyoteknoloji alanında yatırımlar yapan Phibio GmbH şirketi, Dubai'de 22-24 Mart tarihinde gerçekleşen "ICJR MIDDLE EAST" Tıp Kongresi'nin ana sponsoru oldu.

Diz Kireçlenmesi Tedavisinde Benzersiz Çözüm!

Almanya'nın Frankfurt şehrinde kurdukları Phibio GmbH şirketi ile biyoteknoloji alanında patentli ürünleri ile ses getiren çalışmalara imza atan Türk girişimciler, "ICJR MIDDLE EAST"in önemli bir tıp etkinliği olduğunu ve bu etkinliğe ana sponsor olarak bölgedeki etkinliklerini artırmak istediklerini ifade ettiler.

Phibio GmbH CEO'su Sadrettin Dai ile "ICJR MIDDLE EAST" sonrasında sektörü konuştuk: "Genvisc Gplus Gold adlı doku rekonstrüksiyon materyalleri geliştiren Phibio GmbH firması Almanya'nın Frankfurt şehrinde kurulmuş olmakla birlikte Gebze'de de son teknolojiye sahip üretim üsleri kurmakta olan bir firma. Üretimin bir kısmını Gebze'ye kaydırarak ülkemize yatırımı artırmak istediklerini belirten Dai, dünya çapında ses getiren ürünlerimizin Orta Doğu, Asya ve Afrika bölgelerinde daha aktif olması için ülkemize yatırımımızı yaptık ve yatırımlarımız tüm hızıyla devam edecek."

ICJR Middle East hem bizim için hem de bölgedeki paydaşlarımız için önemli bir kongre, bu kongrede katılımcılardan yoğun ilgi görmemiz bizi gururlandırdı, bölgede faaliyetlerimize stratejik partnerliklere tüm hız devam edeceğiz.

Körfez ve Arap Ülkelerindeki Hekimlerin İlgisi Yoğun!

Özellikle Batı Avrupa ülkelerinde yaygın olarak kullanılan bu ürünler "ICJR MIDDLE EAST" ile körfez ve Arap ülkelerinde de daha verimli bir şekilde tanıtılmış oldu. Hekimlerin yoğun ilgi gösterdiği Genvisc Gplus Gold ülkemizde de büyük ilgi görüyor.

Genvisc Gplus Gold sayesinde 1.-2. ve 3. derece osteoartrit (diz kireçlenmesi) tedavisi ameliyatsız yapılabiliyor.

Dünyada 40 yaş üstü insanlarda sıkça görülen diz kireçlenmeleri ve kıkırdak yıkımı sorunları Genvisc Gplus Gold ürünleri sayesinde kolaylıkla, diz ameliyatlarına gerek kalmadan halledilebiliyor.

Genvisc Gplus Gold, diz kireçlenmelerinin ve kıkırdak yıkımının başlangıcında, erken teşhis ve uygulama ile diz protezi ameliyatlarına gerek kalmadan tedaviyi desteklediği ve aynı zamanda kıkırdak harabiyetinin ileri seviyelerinde ise diz protezi ameliyatlarını belli dönemlerde ötelediği uzman hekimler tarafından yapılan klinik araştırmalarda onaylanmış. Protezlere gerek kalmadan kıkırdak harabiyetini durdurma ve hastalığın başlangıcında doku rekonstrüksiyonunu sağlamakta. Genvisc Gplus Gold doku rekonstrüksiyon materyalleri ile hastaların, protez ameliyatına gerek kalmadan diz kireçlenmesine bağlı ağrı ve hareket kısıtlılıklarından kurtulmaları hedeflenmiş durumdadır.

20.4.2018 - 32773

Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz

SAĞLIK VİDEOLARI Tüm Videolar
Sağlık Video Bitkiler Sağlıklı Yaşlanmayı Destekliyor
Bitkiler Sağlıklı Yaşlanmayı Destekliyor
Sağlık Video Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

 

[Hata Bildir]