Doç. Dr. Dusak 'Yılın Araştırmacı Doktoru' Seçildi

Yılın Araştırmacı Doktoru Dicle Üniversitesi Hastaneleri Radyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Abdurrahman Dusak Seçildi.

Doç. Dr. Dusak 'Yılın Araştırmacı Doktoru' Seçildi
Siyasette ve Ekonomide Vizyon 2023 dergisi okurları arasında gerçekleştirilen anket sonucunda "2013'ün En'leri " arasında Dicle Üniversitesi Hastaneleri Radyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Abdurrahman Dusak "Yılın Araştırmacı Doktoru " seçildi.

Ankara'da düzenlenen ve birçok alanda ödül sahiplerinin buluştuğu ödül törenine İçişleri Bakanı Efkan Ala ile bir çok bürokrat, milletvekili sanatçı, sporcu, ve yazar katıldı. Törende "Yılın Araştırmacı Doktoru " seçilen Dicle Üniversitesi Hastaneleri Radyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Abdurrahim Dusak'da "2013'ün Enleri "ödülünü aldı.

"HASTALARA HİZMET ÖNEMLİDİR "

Dicle Üniversitesi Hastaneleri Başhekimi Prof. Dr. Sait Alan, Yılın Araştırmacı Doktoru "seçilen Yrd. Doç. Dr. Abdurrahim Dusak'ı makamında kabul ederek kutladı. Hastanelerinden bir doktorun "Yılın Araştırmacı Doktoru " seçilmesinden duyduğu memnuniyeti belirten Alan; Gerek ulusal ve gerekse uluslararası arenada iyi bir yere gelmek istiyorsak, bizlere gerçek anlamda güç verecek ve önümüze çıkan engelleri rahatlıkla aşabilmemizi sağlayacak en önemli faktörün hastalarımıza yaptığımız hizmet ve onlardan alacağımız hayır dualarıdır " şeklinde konuştu.

"DOKTORLARIMIZ BİRÇOK ÖDÜL ALDI "

Hastaneler başhekimi Prof. Dr. Sait Alan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şöyle dedi;

"Hastanelerimizde görev yapan doktorlarımız Bilimsel Makale Dalında, Bilimsel Çalışma Dalında, En iyi Sözlü Bildiri Dalında, En iyi Araştırma Dalında, En iyi Vaka ve En iyi Sunum Dallarında aldıkları birçok ödüllerle mutlu olmuştuk. Yrd. Doç. Dr. Abdurrahim Dusak hocamızın da "Yılın Doktoru "seçilmesi mutluluğumuzu ikiye katlamıştır. Tüm doktorlarımıza ayrı ayrı teşekkür ederim. "


"VİZYON DERGİSİ OKURLARINA TEŞEKKÜRLER "

Yılın Araştırmacı Doktoru seçilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Yrd. Doç. Dr. Abdurrahim Dusak konuyla ilgili yaptığı açıklamada:

"Vizyon 2023 Dergisi okuyucularına çok teşekkür ediyorum, benim için sürpriz oldu. Inaniyorum ki tüm doktorlarımızın her biri özverili çalişmalari ile bu ödüle layıktır. 14 Mart Tıp Bayramı dolayisiyla, bu anlamlı gunde tüm Doktorlarımız adına bu ödülü gururla kabul ediyorum. Dicle Üniversitesi Hastanelerinin sesini Başkent Ankara'dan duyurabilmek ve dergi okurlarının En'lerin içerisinde yılın araştırmacı doktoru olarak beni seçmesi mutluluk vericidir. Üniversitem, Hastanem adına çok mutlu oldum " dedi.

19.3.2014 - 14040

Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz

SAĞLIK VİDEOLARI Tüm Videolar
Sağlık Video Bitkiler Sağlıklı Yaşlanmayı Destekliyor
Bitkiler Sağlıklı Yaşlanmayı Destekliyor
Sağlık Video Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

 

[Hata Bildir]