Dünyaca Ünlü Organizatöre Gençleşme Uygulaması

Miss Universe Sweden güzellik yarışması başta olmak üzere pek çok farklı uluslararası etkinliklerin organizatörü olan Joakim Granberg, yüzündeki form kaybı ve yaşlanma belirtilerini silmek için İstanbul'daydı

Dünyaca Ünlü Organizatöre Gençleşme Uygulaması

Moda, medya ve eğlence sektörüne kazandırdığı pek çok yeni isim ve farklı organizasyon yeteneğiyle dünya çapında bir ün sahibi olan Joakim Granberg, Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur için İstanbul'a geldi. Joakim Granberg'e cerrahi olmayan bir dizi uygulama yapıldı. Konu hakkında açıklama yalan Cihantimur şunları söyledi:"Joakim Granberg yoğun bir çalışma temposu içinde ve çok yakında da yine bir güzellik yarışması organizasyonuna imza atacak olduğundan herhangi bir cerrahi uygulama istemedi. Bu sebeple kendisine mevcut form kayıplarını toparlayacak bir dizi ameliyatsız uygulama yaptık".

Örümcek Ağı estetiği, Botoks ve dolgu

"Joakim Granberg aynen sağlık turizmi vasıtasıyla gelen hastalarımız gibi karşılandı ve ağırlandı. Özellikle burnunda bir deformasyon, göz çevresi ve total olarak yüzünde kırışıklık ve form kayıpları mevcuttu. Öncelikle Örümcek Ağı estetiği ile yüzündeki yaşlanma derecesine göre belirlediğimiz adette ip yerleştirdik. Bu eriyen ipler Joakim'e günden güne tazelenen bir cilt ve kontür yapısı kazandıracak. Kolajeni aktif hale gelecek ve cildini gerecek. Ayrıca dinamik kırışıklıklarına botoks ve statik olanlara ise dolgu uygulaması yaptık. Burun sırtındaki çökme ve bir darbe sonucu oluşmuş şekilsizliği ise yine dolgu uygulaması yaparak tekrar şekillendirmeye çalıştık" diyen Op.Dr. Bülent Cihantimur, işlemin lokal uyuşturma ile yapıldığını ve ardından yüzüne Örümcek Ağı maskesi uygulandığını söyledi.

Ülkemizin tanıtımına katkı sağlıyoruz

"Granberg'in uygulaması ortalama yarım saat kadar sürdü ve dakikalar içinde yaşadığı bu gençleşme uygulaması sonrası, sağlık turizmi departmanımızdaki profesyoneller eşliğinde İstanbul gezisine başladı. Sonuçtan son derece memnun kalan bu dünyaca ünlü organizatörü, ülkemizde ağırlamış olmaktan da büyük keyif aldık" diyen Cihantimur, yabancı hastaların tüm tedavi süreçlerinin ve İstanbul'da bulundukları süre zarfındaki gezme, eğlence ve tüm diğer ihtiyaçlarının uzman bir ekiple yapılıyor olmasının ülkemizin tanıtımına da büyük katkı sağladığını söyledi.

25.8.2016 - 22689Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Meksika
Meksika'nın Kim Kardashian'ı kalça büyütme ameliyatı sonrası hayatını kaybetti
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?

SAĞLIK VİDEOLARI Tüm Videolar
Sağlık Video Bitkiler Sağlıklı Yaşlanmayı Destekliyor
Bitkiler Sağlıklı Yaşlanmayı Destekliyor
Sağlık Video Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

 

[Hata Bildir]