Elazığ'da korona'yı yenen hastalar alkışlarla taburcu edildi

Elazığ'da korona'yı yenen hastalar alkışlarla taburcu edildi Vali Çetin Oktay Kaldırım, bugüne kadar kentte taburcu olan hasta sayısının 33 olduğunu açıkladı Elazığ'da korona virüsü yenen 2 hasta daha alkışlar eşliğinde hastaneden taburcu edildi.

Elazığ'da korona'yı yenen hastalar alkışlarla taburcu edildi Vali Çetin Oktay Kaldırım, bugüne kadar kentte taburcu olan hasta sayısının 33 olduğunu açıkladı
ELAZIĞ - Elazığ'da korona virüsü yenen 2 hasta daha alkışlar eşliğinde hastaneden taburcu edildi. Vali Çetin Oktay Kaldırım, bugüne kadar kentte taburcu olan hasta sayısının 33 olduğunu açıkladı Türkiye genelinde olduğu gibi Elazığ'da da korona virüs tedavisi görenlerle ilgili güzel haberler geliyor. Fethi Sekin Şehir Hastanesi'nde korona virüs tanısı konulan 2 hastanın tedavisi tamamlandı. Tedavisi tamamlanarak taburcu edilen 66 yaşındaki Muzaffer Yıldız ile birlikte 2 hasta bugün sağlık çalışanlarının alkışları eşliğinde taburcu edildi. Kentte hastalığa yakalanıp sağlığına kavuşanların sayısının 33'e ulaştığı açıklandı. Taburcu olan hastalar sağlık personeli ve doktorlara teşekkür ederek, koronayı yenmenin sevinci içerisinde olduklarını söyledi. Sosyal medyadan açıklama yapan Vali Çetin Oktay Kaldırım ise "İlimizde tedavileri devam eden pozitif vakalarda taburcu sayımız 33'e ulaştı. Bu zor süreçte fedakarca çalışan tüm sağlık çalışanlarımız ve kamu personelimize canı gönülden teşekkür ediyorum. Onlara çok şey borçluyuz" dedi.

21.04.2020 - 44771Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Meksika
Meksika'nın Kim Kardashian'ı kalça büyütme ameliyatı sonrası hayatını kaybetti
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?

 

[Hata Bildir]