Göbekteki Yağlanmalara 40 Dakikada Kalıcı Çözüm

Metabolizmayı % 70 hızlandırarak 60 saat spor yapmış gibi efor harcamanızı ve vücudunuzdaki biriken yerleşmiş yağların bloke edilmesini sağlıyor.

Göbekteki Yağlanmalara 40 Dakikada Kalıcı Çözüm

Günümüzde gelişen teknolojiyle birlikte, güzellik ve sağlık alanında da yeni birçok yöntem uygulanıyor. Bölgesel incelmede en etkili yöntemlerden biri olan Pasif Sound Terapisi bunların başında geliyor. Pasif sound Terapisi; diyetle verilemeyen kiloları, bölgesel sarkmaları ve özellikle karın yağlanmalarını 40 dakikada yok ediyor.

Yöntemin cerrahi müdahaleye gerek kalmadan enjeksiyonsuz yağ hücrelerini tek seansta yok ettiğini belirten Estetik Uzmanı ve Türkiye'nin ilk Güzellik Koçu Meltem Şarkışlalı ''Pasif Sound Terapisi, vücut metabolizmasını şaşırtıp vücuttaki yağ hücrelerini parçalıyor ve tek seans uygulanan bu uygulama sayesinde vücuttaki tüm yağlarınızdan kurtulmak mümkün hale geliyor. Bu yöntemle 60 dakika spor yapmış gibi efor sarf etmeniz sağlanarak hızla kalori harcamanız ve yerleşmiş bu inatçı kilolarınızdan kurtulmanız mümkün oluyor" açıklamasında bulundu.

Oturduğunuz Yerden Yağlarınızdan Kurtulun

Yanlış beslenme, hareketsizlik, genetik faktörler gibi etmenlerin bölgesel yağ birikmesine neden olabildiğini söyleyen Estetik Uzmanı ve Güzellik Koçu Meltem Şarkışlalı, yerleşmiş yağları eriten Pasif Sound Terapisi yöntemi ile ilgili olarak şunları belirtti; "Pasif sound terapisi, özellikle göbek bölgesinde oluşan yağ birikimini önler. Kasları kasılma-gevşeme hareketleri ile sıkılaştırır. Maksimum 40 dakika süren uygulamada, bölgeye bağlanan pedler sayesinde kaslar 60 saat spor yapmış gibi efor sarf ederek göbek yağları simit ve yan simit yağ hücreleri tek seansta yok eder'' dedi.

Kilo Sorunu Olan Bel Fıtığı Hastaları da Bu yöntemle Zorlanmadan Kilo Verebilecek

Meltem Şarkışlalı, bölgesel incelmenin yanı sıra, kilo sorunu ve bel fıtığı sorunu yaşayan hastaların da hiç yorulmadan ve bel bölgesini zorlamadan yağ hücrelerinden kurtulabileceklerini söyledi. İspanya'dan Prof. Dr. Marcos ve ekibinin, tüm dünyaya yaydığı bu yöntem sayesinde, yağ hücrelerinin kaslarla yer değiştirdiğini belirterek, şöyle devam etti: ''Herhangi bir cerrahi müdahale gerektirmeyen bu yöntem, ağrısız ve yan etkisiz olduğu için şeker, troid hastalarında da rahatlıkla uygulanabiliyor. Buna ek olarak, doğru vücut yapısına uygun kas hareketleri ile yapılırsa etkisi çok daha fazla oluyor'' dedi.

22.01.2015 - 16406Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Meksika
Meksika'nın Kim Kardashian'ı kalça büyütme ameliyatı sonrası hayatını kaybetti
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?

SAĞLIK VİDEOLARI Tüm Videolar
Sağlık Video Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Katarakt Ameliyat Sonrası Gözlük İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Katarakt Ameliyat Sonrası Gözlük İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

 

[Hata Bildir]