Green Park Otel'de ''Sağlık Turizmi'' Toplantısı Gerçekleştirildi!

İstanbul Cevahir Otelde yapılan 3. Sağlık Turizmi Kongresi'nin ardından il düzeyinde yapılacak çalışmalara başlandı.

Green Park Otel'de ''Sağlık Turizmi'' Toplantısı Gerçekleştirildi!

Sağlık turizminde katkıda bulunacak tarafların bir araya geldiği toplantı 13 Aralık’ta Kartepe Greenpark Otel’de gerçekleştirildi.

 

“Kocaeli’de Sağlık Turizmi” konulu toplantıya İl Sağlık Müdürü Dr.Hasan Aydınlık, Yataklı Tedavi Hizmetleri Şube Müdürü Dr.Özgür İpçi, Perizat Şirin Şanlı, Özel Çağın Göz Hastalıkları Merkezi İşletme Müdürü Nihan Çakıcı, Özel Kartepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Pazarlama Müdürü Işık Gürel, Greenpark Otel Satış Müdürü Murat Çoruh ve Ön Büro Müdürü Halil İbrahim Büyükacar ile Kocaeli Üniversitesi’nden Öğretim Görevlisi Tümay Ciğerdelen katıldı.

 

Toplantıda adı sanayi ile anılan Kocaeli’nin turizm ile de anılacak iller arasında yer almasının önemine değinilerek, bu konuda taraflara çok önemli görevler düştüğü vurgulandı.


Konulacak hedeflere dikkatli ve güvenli adımlarla gidilmesi gerektiği, bunun için yasal mevzuata yönelik bazı konularla ilgili olarak Sağlık Bakanlığına görüş sunulması, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Ticaret Odası, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı ile görüşülmesi, standartlar belirlenerek kalite stratejisi oluşturulması planlanarak, bir sonraki toplantının 24 Aralık Cuma günü Kartepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde yapılmasına karar verildi. 

 

Toplantı sonrasında İl Sağlık Müdürü Dr.Hasan Aydınlık tarafından 3. Sağlık Turizmi Kongresi’ne katılan kuruluşlara Sağlık Turizmi Derneği’nin gönderdiği sertifikalar da takdim edildi.

31.12.2010 - 3993Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Meksika
Meksika'nın Kim Kardashian'ı kalça büyütme ameliyatı sonrası hayatını kaybetti
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?

 

[Hata Bildir]