Hastanedeki Bekleme Süreleri Azaldı

Yalova Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Ünal Küçkyılmaz, Yalova Devlet Hastanesi’ndeki yeni cihazlarla beraber hasta bekleme sürelerinin kısalacağını söyledi.

Hastanedeki Bekleme Süreleri Azaldı
Yalova Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Ünal Küçkyılmaz, Yalova Devlet Hastanesi'ndeki yeni cihazlarla beraber hasta bekleme sürelerinin kısalacağını söyledi.

Yakın zamanda Yalova Devlet Hastanesi bünyesine dijital röntgen cihazının da geleceğini söyleyen Küçükyılmaz, "MR cihazlarımızı ve Tomografi cihazlarımızı son model parçalarla donattık. Aynı zamanda hastanemiz, dijital teknolojilere en uyumlu hastanelerden birisidir. Bu amaçla röntgen cihazlarımızın tamamı dijital röntgen cihazlarına çevrilecek. Yakın bir zamanda onu da çevireceğiz. Böylelikle hastanemizdeki bütün görüntülenme sistemleri dijital olmuş olacak" şeklinde konuştu.

Yeni makinelerinde gelmesi ile birlikte hastaların da bekleme süresinin kısalacağını ifade eden Küçükyılmaz, "Bekleme ile ilgili en ufak bir sorunumuz yok. Neredeyse 3 gün içinde hastanın çekimi yapılıyor. Türkiye'nin her yerinde bazen bir yıl, sekiz ay, altı ay gibi bir bekleme süresi olan meme ultrosonunda bekleme süresini 1 haftaya kadar indirdik. Hastanemiz 24 saat çekim yapılıyor" ifadelerini kullandı. - YALOVA

15.6.2016 - 21336Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Meksika
Meksika'nın Kim Kardashian'ı kalça büyütme ameliyatı sonrası hayatını kaybetti
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?

 

[Hata Bildir]