Her mevsim fit kalmak isteyen kadınlara b-fit indirimi

Kadınların spor ve yaşam merkezi b-fit, 18-30 Temmuz 2016 tarihleri arasında indirimli üyelik paketleri sunuyor.

Her mevsim fit kalmak isteyen kadınlara  b-fit indirimi

Kampanya kapsamında b-fit, 6 aylık üyelik paketinde %15, 9 aylık üyelik paketinde %20, 12 aylık üyelik paketinde ise %25 indirim yapıyor.

Kadınların spor ve yaşam merkezi b-fit, "Mevsimi Olmaz" kampanyasıyla spor yaparak fit kalmak isteyen kadınlara 6 aydan bir yıla varan bir zaman boyunca büyük indirim avantajı sağlıyor. b-fit'in 18-30 Temmuz 2016 tarihleri arasında geçerli olan "Mevsimi Olmaz" kampanyasında 6 aylık üyelik paketi alanlara %15, 9 aylık üyelik paketi alanlara %20, 12 aylık üyelik paketi alanlara ise %25 indirim imkanı sağlanıyor.

Türkiye genelinde 400 bin kadının 196 b-fit merkezinde aktif olarak spor yaptığını söyleyen b-fit yetkilileri, b-fit'in aynı zamanda en ekonomik fit kalma yöntemi olduğunu vurguluyorlar. "Mevsimi Olmaz" kampanyasıyla en avantajlı fiyatı sunduklarını belirten yetkililer, spor yapan kadın sayısını artırmayı amaçladıklarını, bu kapsamda Türkiye genelinde bir milyon kadını hedeflediklerinin altını çiziyorlar.

b-fit - b-fit, 2006 yılında 6 kadının her yaş ve gelir grubundan kadına spor yapma alışkanlığı kazandırarak daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürdürmelerini sağlamak amacıyla bir araya gelerek kuruldu. Türkiye'nin ilk ve en yaygın kadınlara özel spor ve yaşam merkezi olan b-fit, kadın girişimciliğini destekleyen, kadınlara istihdam sağlayan ve franchising (bayilik) sistemiyle Türkiye genelinde ve yurtdışında büyüyen bir organizasyondur. Türkiye'de kuruluş tarihi olan 2006 yılından bu yana çok hızlı bir büyüme gerçekleştiren, ülke genelinde 196 merkeze ve 400.000 üyeye ulaşan b-fit, 2009 yılında Endeavor Derneği tarafından "Yılın Girişimcisi", 2012 ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu "Yılın Kadın Girişimcisi", 2012 Sabancı Vakfı "Türkiye'nin Fark Yaratanı", 2013 Schwab Vakfı Türkiye Sosyal Girişimcisi, 2014 Ekonomist, Kagider ve Garanti Bankası "Kadın Sosyal Girişimcisi", 2015 Genç Türkiye Zirvesi Genç Türkiye Kategorisi "Girişimci Şirket Ödülü" ile başarısı tescillemiş bulunmaktadır.

20.7.2016 - 21707Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Meksika
Meksika'nın Kim Kardashian'ı kalça büyütme ameliyatı sonrası hayatını kaybetti
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?

SAĞLIK VİDEOLARI Tüm Videolar
Sağlık Video Bitkiler Sağlıklı Yaşlanmayı Destekliyor
Bitkiler Sağlıklı Yaşlanmayı Destekliyor
Sağlık Video Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

 

[Hata Bildir]