İki Kardeş Aynı Anda Burun Ameliyatı Oldu

İki kardeş aynı anda burun ameliyatı olduDENİZLİ - Denizli'de, geceleri ağızları açık uyuma, uyuma ve işitme azlığı rahatsızlıkları bulunan iki kardeş aynı anda ameliyat odu.

İki kardeş aynı anda burun ameliyatı oldu

DENİZLİ - Denizli'de, geceleri ağızları açık uyuma, uyuma ve işitme azlığı rahatsızlıkları bulunan iki kardeş aynı anda ameliyat odu.

Denizli'de yaşayan 17 yaşındaki Fatma Sultan Eskin ile 11 yaşındaki Ali Alperen Eskin, horlama, geceleri ağzı açık uyuma ve işitme kaybı rahatsızlıkları nedeniyle Özel Denizli Cerrahi Hastanesi Kulak Burun Boğaz bölümüne başvurdu. Önce muayene edilen kardeşlere daha sonra gerekli tetkikler yapıldı. Tetkiklerin ardından Op. Dr. Emre Erkilet, ilaç tedavisi için reçete yazdı. Ancak ilaçlara rağmen rahatsızlıklarında bir değişiklik olmayınca, kardeşler tekrar doktora başvurdu. Doktor Erkilet ise, ameliyat yapılmasına karar verdi. Alperen Eskin'e yapılan operasyonun ardından geniz eti alındı ve işitme kaybı için de kulağına tüp takılarak, işitme sorunundan kurtuldu.

Yapılan muayenelerde burun kemik ve kıkırdak bölgesinde eğrilikler nedeniyle rahat nefes almakta güçlük çektiğini, geceleri rahat uyuyamadığını belirten abla Sultan Eskin'e tamponsuz burun operasyonu yapıldı. Burun içi fazla kemik ve kıkırdak yapıları alınan, eğrilikleri düzeltilen Fatma Sultan Eskin, "Daha önce hiç alamadığımız bir şekilde rahat nefes alıyoruz, abla kardeş rahatsızlıklarımızı giderdiği için doktorumuza ve hastane ekibine teşekkür ederiz" diye konuştu.

20.07.2017 - 28101Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Meksika
Meksika'nın Kim Kardashian'ı kalça büyütme ameliyatı sonrası hayatını kaybetti
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?

 

[Hata Bildir]