İştahınızı Dizginleyebilirsiniz

İştah azatlıcı kapsül ile atıştırmalıklara son

İştahınızı Dizginleyebilirsiniz

Yemeklerden sonra doymuş olmanıza rağmen sürekli atıştırıyor musunuz? Cips, kek, kuruyemiş, şeker, çikolata, kurabiye gibi atıştırmalıkları tüketmeye devam ediyor ve sürekli kilo mu alıyorsunuz? Aşırı iştahınızı kontrol altına almak iştah azaltıcı kapsüller sayesinde artık daha kolay. İçinde Redusure içeren doğal liflerin bulunduğu bu kapsül midenizde kendi hacminin 50 katına kadar şişerek tokluk hissi yaratıyor.

İştahını kontrol etmekte güçlük yaşayan kişiler tokluk hissetmekte zorlanırlar. Tokluk hissetmekte zorlanan kişiler öğünlerde porsiyonlarını çok büyük tutabilecekleri gibi bu kişilerin bazen de yemeklerden sonra bile atıştırma ihtiyacı devam etmektedir. Bu kişiler genelikle midedeki boşluk hissini bastırmak isteği ile cips, kuruyemiş, çikolata gibi atıştırmalıklara kendilerini teslim ederler. İştah kontrolünde sorunu olan bu kişilerde; önerilen sağlıklı beslenme programlarına uyum problemi oldukça üst düzeydedir. Bu nedenle de  kilo kontrolü zora girer. Öğün aralarında fazladan alınan atıştırmalık besinler veya öğünlerdeki büyük porsiyonlar kişiye kilo olarak geri döner.
Omega Pharma Medikal Direktörü Dr. Handan Köksal, iştahını kontrol altına almakta zorlanan kişiler için geliştirilen iştah azaltıcı kapsülün oldukça etkili olduğunu belirtti. Dr.Handan Köksal; “XL-S Medical İştah Azaltıcı kapsülün içindeki özellikli liften oluşan Redusure isimli içeriğin midede 50 katına kadar şişme kapasitesine sahip olduğunu belirterek kişilerin tokluk hissetmelerine yardımcı olduğunu söyledi. 

Kanıtlanmış Etkiler

İştah azaltıcı kapsülün kilo kontrolü üzerindeki başarısının klinik çalışmalarla da kanıtlandığını belirten Dr. Köksal şöyle devam etti: “Öğünlerden 30 dakika önce dolu bir bardak su ile birlikte alınan iştah azaltıcı kapsül, midede kendi hacminin 50 katına kadar şişerek tokluk hissine katkıda bulunuyor ve midenin boşalmasını yavaşlatıyor. Böylece besinlerden emilen glukoz kana daha yavaş geçiyor ve vücudun verdiği glisemik tepkide daha kademeli oluyor. Yapılan araştırmalarda, kişilerin 2 ay gibi bir sürede iştah azaltıcı kapsül Redusure ile  ortalama 2,5 kilo kaybettiğini ortaya koymuştur.”

İstenmeyen Yan Etkisi Yok

Dr. Handan Köksal iştah azaltıcı kapsülün kullanımı konusunda ise şu noktalara dikkat çekti: “İştah azaltıcı kapsülün her zaman bol su ile birlikte alınması gerekmektedir. İştah azaltıcı ürün kullanırken özellikle kişiye özel kullanım tavsiye edilmelidir. Kişi ana öğünlerde büyük porsiyon tüketiyor ve iştahını kontrol etmekte zorluk çekiyorsa, ana öğünden yarım saat önce bol su ile iştah azaltıcı Redusure alınmalı. Ya da kişinin temel sıkıntısı öğün aralarında iştahını kontrol edememek ise yani  öğün aralarında atıştırma ihtiyacı hissediyor ise o zamanda iştah azaltıcı Redusure öğün aralarında kullanılmalı. İstenmeyen yan etkisi olmayan iştah azaltıcıyı günde 9 kapsüle kadar almak mümkündür. ”

23.3.2013 - 12282

Konuyla İlgili Sorular
BU SAYFAYI PAYLAŞ Facebook'ta paylaş

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz

SAĞLIK VİDEOLARI Tüm Videolar
Sağlık Video Bitkiler Sağlıklı Yaşlanmayı Destekliyor
Bitkiler Sağlıklı Yaşlanmayı Destekliyor
Sağlık Video Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

 

[Hata Bildir]