İzmir Multipl Skleroz Derneği'nden Dünya MS Günü'nde anlamlı konser

Multipl Skleroz (MS) önemli bir beyin ve omurilik hastalığı olup, hastalığın sonucu ciddi fiziksel hasarlarla sonuçlanabilir. Henüz tedavisi olmayan MS hastalığının genç nüfusu etkilediği de biliniyor.

İzmir Multipl Skleroz Derneği'nden Dünya MS Günü'nde anlamlı konser

Multipl Skleroz, hastalığının olası sonuçlarından dolayı iş, eş, meslek ve sosyal statü kaybına da neden olabildiği için MS, hastalıktan öte sosyal bir olgudur da.

1988 yılında kurulan İzmir Multipl Skleroz Derneği, Türkiye'de Multipl Skleroz hastalığı konusunda hizmet veren ilk sivil toplum örgütüdür. İzmir Multipl Skleroz Derneği 1995 yılından itibaren ise kamu yararına çalışan dernek statüsünde çalışmalarını yürütmektedir.

"DÜNYA MS FARKINDALIK GÜNÜ'NDE KEREM GÖRSEV QUARTET İLE CAZ KONSERİ

İzmir Multipl Skleroz Derneği, kurulduğu günden bugüne, toplumda Multipl Skleroz konusunda farkındalığın artması amacıyla hastalara değer katan pek çok etkinliğe imza atmıştır.

İzmir MS Derneği, 30. yılında düzenlediği farkındalık etkinlikleri kapsamında, Türkiye'de caz denilince ilk akla gelen dünyaca ünlü piyanist Kerem Görsev Quartet konseri düzenliyor. Dünya MS Farkındalık Günü'nde önemli bir farkındalık etkinliği gerçekleştirecek olan olan İzmir MS Derneği, "MS Farkındalık Konseri" toplumun dikkatini bir kez daha

Multipl Skleroz (MS) hastalığına çekiyor.

30 Mayıs Çarşamba günü Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde gerçekleşecek

"MS Farkındalık Konseri" nde, MS hastalarının yaşadığı problemlere, kayıplara dikkat çekmek için ünlü piyanist bir piyano eserini tek eliyle performe edecek.

Quartet; piyanoda Kerem Görsev, kontrbasta Kağan Yıldız, davulda Ferit Odman ve saksafonda Engin Recepoğulları'ndan oluşuyor.

26.5.2018 - 33333Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Meksika
Meksika'nın Kim Kardashian'ı kalça büyütme ameliyatı sonrası hayatını kaybetti
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?

 

[Hata Bildir]