Jatomı Fıtness Anadolu Yakası'nda

Fitnessda yeniliğin öncüsü Jatomi Fitness, Anadolu yakasındaki ilk kulübünü Akasya Acıbadem'de açtı.

Jatomı Fıtness Anadolu Yakası'nda
Yalnızca bir spor kulübü değil, aynı zamanda ailelere özel bir sosyal yaşam alanı olarak tasarlanan kulüp, 7'den 70'e tüm aile bireylerinin ihtiyaçlarını karşılayacak egzersiz salonları, açık-kapalı havuzları ve kişiye özel ders programlarıyla fark yaratıyor.

Türkiye'nin en geniş spor kulübü ağına sahip olan Jatomi Fitness, Anadolu yakasındaki ilk kulübünü Akasya Acıbadem'de açtı. 4bin metrekarelik alana yayılan kulüp, en yeni teknolojik aletlerle donatılmış 330 metrekarelik kardiyo alanı, iki grup egzersiz stüdyosu, pedal çevirme (spinning) ve pilates salonuna sahip. Kulüpte ayrıca etrafı yeşil alan ile çevrili ve kumsal temasıyla tasarlanmış açık yüzme havuzunun yanı sıra bir de kapalı havuz bulunuyor.

Jatomi Akasya'da X-40 Farkı

Jatomi Akasya kişinin kardiyovasküler kapasitesini, gücünü ve dayanıklılığını test eden X-40 programıyla da dikkat çekiyor. X-40 Fonksiyonel antrenman alanında üyelerin 40 dakika boyunca grup olarak son teknoloji ekipmanlarla ter döktüğü bu program, fiziksel faydanın yanı sıra takım ruhunun ön planda olduğu eğlenceli aktiviteleriyle wellness etkisi de sağlıyor.

Jatomi Fitness Global CEO'su Mike Balfour Anadolu yakasında açılan ilk kulüpleri için; "Jatomi Akasya'nın hayatım boyunca gördüğüm en iyi şehir kulübü olduğunu söyleyebilirim. Anadolu yakasında çok güzel bir lokasyonda bulunan kulüp, üyelerine dünya standartlarında özel bir deneyim yaşatacak " açıklamasında bulunuyor.

27.03.2014 - 14099Konuyla İlgili Sorular

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Meksika
Meksika'nın Kim Kardashian'ı kalça büyütme ameliyatı sonrası hayatını kaybetti
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?

 

[Hata Bildir]