Kadıköy Şifa Ataşehir Hastanesi Açılışına Davetlisiniz

Türkiye' de sağlık hizmetinde farklılık yaratarak ''Lider Olmak" vizyonuyla hareket eden sağlık grubu, yeni hastanelerinin açılışını önemli konuklarla kutlayacak.

Kadıköy Şifa Ataşehir Hastanesi Açılışına Davetlisiniz

KadıköyŞifa Sağlık Grubu İstanbul Anadolu yakasının ilk özel hastanesi olan ve 2009 yılında EFQM Ulusal Kalite Büyük Ödülünü kazanan KadıköyŞifa Kadıköy Hastanesi’nin ardından, Anadolu yakasının hızla gelişen bölgesi Ataşehir’de 2009 yılında başlayan yatırım ile 01.10.2010 Cuma günü, saat 10.00’da, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Taner Yıldız’ın katılımı ile KadıköyŞifa Ataşehir Hastanesi’ni açıyor.

Uluslararası işbirlikleri ile, “hizmette farklılık” prensibini ön plana taşıyacağı değişik alanlarda sağlık hizmeti sunacak olan KadıköyŞifa Ataşehir Hastanesi, akıllı bina mimarisi ve mekanik alt yapısıyla her türlü yeni teknolojiye uyumlu, ileri otomasyon sistemleri ile kesintisiz takip edilen toplam 10.000 m²lik alanda hizmet verecek.

KadıköyŞifa Ataşehir Hastanesi, Yenidoğan ve Erişkin Yoğun Bakım Üniteleri, tam otomatik işletim sistemine sahip ameliyathaneleri, Günübirlik Cerrahi Ünitesi, Doğumhaneleri, ev sıcaklığının otel konforu ile birleştiği hasta odaları ile çok çeşitli alanlarda kapsamlı sağlık hizmeti sunacak.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Taner Yıldız’ın katılımı ile gerçekleşecek olan KadıköyŞifa Ataşehir Hastanesi’nin açılış töreninde sizi de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

Mekan: KadıköyŞifa Ataşehir Hastanesi (Işıklar Cad. No: 35/A 34750
Ataşehir / Kadıköy – İstanbul)
Tarih: 01.10.2010 - Cuma
Saat: 10.00

28.09.2010 - 2360Konuyla İlgili Sorular

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Meksika
Meksika'nın Kim Kardashian'ı kalça büyütme ameliyatı sonrası hayatını kaybetti
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?

 

[Hata Bildir]