KadıköyŞifa Sağlık Grubu Ödüle Layık Görüldü

KadıköyŞifa Sağlık Grubu Sosyal Medyada Yürüttüğü "Aranıyor" Kampanyası ile Farmaskop Ulusal Sağlık İletişimi Ödülü'ne layık görüldü.

KadıköyŞifa Sağlık Grubu Ödüle Layık Görüldü
KadıköyŞifa Sağlık Grubu gerçekleştirdiği 'Aranıyor' Kampanyası ile Farmaskop Ulusal Sağlık İletişimi Ödülleri, 'En İyi Sosyal Medya Kullanımı' kategorisinde ödüle layık görüldü. KadıköyŞifa Sağlık Grubu yetkilileri ödüllerini, Türkiye'nin en büyük pazarlama iletişimi organizasyonu olan ve sektörün dünyaca ünlü isimlerini buluşturan "Brandweek İstanbul " kapsamında 14 Kasım 2013 tarihinde Çırağan Palace Kempinski'de gerçekleştirilen törenle aldı.

KadıköyŞifa Sağlık Grubu kuruluşunun 35. yılı vesilesiyle düzenlediği 'Aranıyor' kampanyası kapsamında, 35 yıl önce KadıköyŞifa Hastanesi'nde dünyaya gelen kişilere sosyal medya üzerinden ulaştı. Bu kişiler yapılan organizasyonla bir araya getirildi. Organizasyon kapsamında tanışma imkanı bulan KadıköyŞifa'lılara, grubun hastanelerinden ömür boyu faydalanabilecekleri özel imkanlar sunan Sağlık kartları hediye edildi.

Sektörde bir ilk olan ve büyük ilgi gören 'Aranıyor' Kampanyası, bu yıl beşincisi gerçekleştirilen Farmaskop Ulusal Sağlık İletişimi Ödülleri kapsamında, Digital Medya kategorisinde 'En İyi Sosyal Medya Kullanımı' alanında ödüle layık görüldü.

Sağlık iletişiminin gelişmesine ve ilerlemesine katkı sağlamak amacıyla, MediaCat tarafından 2008 yılından bu yana düzenlenen Farmaskop Ulusal Sağlık İletişimi Ödülleri; bu yıl "Steril Fikirler Yarışıyor " sloganı ile gerçekleştirildi. Pazarlama iletişimi sektörünün önde gelen yöneticilerinden oluşan 11 kişilik seçici kuru,l bu yıl 35 ajansın 40 kategoride toplam 159 çalışması için değerlendirme yaptı.

KadıköyŞifa Sağlık Grubu, yapılan değerlendirme sonucunda, "Digital Medya " kategorisinde "En İyi Sosyal Medya Kullanımı " alanında ödüle layık görüldü. KadıköyŞifa Sağlık Grubu yetkilileri ödüllerini, Türkiye'nin en büyük pazarlama iletişimi organizasyonu olan ve sektörün dünyaca ünlü isimlerini buluşturan "Brandweek İstanbul " kapsamında 14 Kasım 2013 tarihinde Çırağan Palace Kempinski'de gerçekleştirilen törenle aldı.

16.11.2013 - 13421Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Meksika
Meksika'nın Kim Kardashian'ı kalça büyütme ameliyatı sonrası hayatını kaybetti
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?

SAĞLIK VİDEOLARI Tüm Videolar
Sağlık Video Bitkiler Sağlıklı Yaşlanmayı Destekliyor
Bitkiler Sağlıklı Yaşlanmayı Destekliyor
Sağlık Video Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

 

[Hata Bildir]