Kalp hastası yaşlı adam için zorlu mücadele

Kalp hastası yaşlı adam için zorlu mücadeleVAN Van'ın Erciş ilçesinde kar ve tipi nedeniyle yolu kapanan mahalledeki kalp hastası yaşlı adam, ekiplerin zorlu mücadelesi sonucu hastaneye ulaştırıldı.

Kalp hastası yaşlı adam için zorlu mücadele

VAN Van'ın Erciş ilçesinde kar ve tipi nedeniyle yolu kapanan mahalledeki kalp hastası yaşlı adam, ekiplerin zorlu mücadelesi sonucu hastaneye ulaştırıldı.

İlçenin Kekliksırtı Mahallesi'nde yaşayan 70 yaşında kalp hastası Ahmet Dilmanç'ın rahatsızlanması ile yakınları, 112 Acil Servis ekiplerinden yardım istedi. Dilmaç'ı hastaneye ulaştıracak ambulans tipi ve fırtına nedeniyle yolda mahsur kalırken, Erciş Belediyesinden destek istenildi. Belediye ve sağlık ekiplerin saatler süren mücadelesinin ardından ekipler köye vardı. Sağlık ekipleri hastaya ambulansta yaptıkları ilk müdahalenin ardından Erciş Rıdvan Çevik Devlet Hastanesine ulaştırdı.

Hastanın hayati tehlikesin olmadığı öğrenildi.

Bahattin Dilmanç, kalp hastası babasının rahatsızlandığını belirterek, "112 Acil Servis ekibini aradık. Onlar gelirken yarı yolda tipi ve fırtına nedeniyle kapanan yolda mahsur kaldılar. Belediyemiz karla mücadele ekiplerinin yolu açmasıyla sağlık ekipleri sağ salim ulaştı. Şükürler olsun şu an ambulansta babama ilk müdahale yapılıyor. Babam daha öncede kalp krizi geçirmişti. Allah devletimizi ve milletimizi var etsin. Gecenin bu saatinde bizlere hizmet etmekteler" dedi.

21.01.2022 - 59283Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Meksika
Meksika'nın Kim Kardashian'ı kalça büyütme ameliyatı sonrası hayatını kaybetti
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?

 

[Hata Bildir]