Korona döneminde alınan kilolar Tesla Slim ile veriliyor! Tek seansta 2 beden inceltiyor

Zayıflama uzmanı Meltem Şarkışlalı tarafından Türkiye'de uygulanmaya başlanan yeni nesil zayıflama teknolojisi Tesla Slim ile ameliyatsız ve spor yapmadan sıkı bir vücuda sahip olmak artık çok kolay! Yalnızca 20 dakikanızı ayırarak sarkmadan 13 cm incelme sağlayan Tesla Slim, tek seansta 20 bin adet mekik etkisi yaratıyor.

Korona döneminde alınan kilolar Tesla Slim ile veriliyor! Tek seansta 2 beden inceltiyor

Zayıflama dalında birçok ödüle layık görülen zayıflama uzmanı Meltem Şarkışlalı tarafından Türkiye'de getirilen yeni nesil teknoloji Tesla Slim, spor yapmadan, ameliyatsız, acı ve ağrı hissetmeden sadece tek seans ile kas oluşumunu ve aynı zamanda vücudunuzdaki yağ hücrelerinin azalmasını sağlayarak sıkı ve ince bir görünüme kavuşturuyor.

20 DAKİKADA MUCİZE ETKİ

Zayıflama alanında son teknoloji olan Tesla Slim, hareket etmeden, ameliyatsız incelmeye ve daralmaya olanak sağlıyor. Tesla Slim sistemi sadece 20 dakikada kaslarınızın 20 binden daha fazla kasılmasını sağlayarak, yoğun bir spor yapıyormuş hissi ile kas gelişimine ve yağ yakımına katkıda bulunuyor. Yeni gelişen son teknoloji Tesla Slim sayesinde kısa sürede, yorulmadan yalnızca masaj koltuğuna uzanarak egzersiz yapmış etkisi yaratıp kas kasılması ile kaslarınızı güçlendirebilirsiniz.

Korona döneminde kilo alanlar Tesla Slim ile tek seansta 2 beden inceliyor

KİLO KONTROLÜNDE EGZERSİZİN ÖNEMİ

Daha genç ve zinde görünmek her bireyin isteğidir. Sağlıklı ve dinç görünmenin yolu ise düzenli egzersiz yapmaktan geçiyor. Çünkü egzersiz yapmak, kan akışının hızlanmasıyla, hücrelerin canlanmasını destekleyerek antioksidan salınımı sağlıyor. Yoğun iş temposu olanlar ya da spor yapmayı sevmeyenler için egzersiz yapmak sıkıcı veya yorucu gelebilir, fakat sağlığımız ve kilo kontrolü için spor yapmak çok faydalıdır. Dünya Sağlık Örgütü'ne göre, haftada 150 saat egzersiz yapmak başta kalp sağlığı olmak üzere birçok kronik hastalığa fayda sağlıyor.

YAĞ ORANI YÜKSEK BÖLGELERE SİNYAL GÖNDERİYOR

Bir çoğumuz hayatımınız belli dönemlerinde diyet veya spor yaparak basen eritmeyi, bel inceltmeyi ve karın yağlarını yok etmek için birçok yöntem denemişizdir. Artık yeni gelişen teknolojiler sayesinde yorucu, sıkıcı ve çok vakit alan egzersizler yerine yeni nesil teknolojik cihazlarla sadece masaj koltuğuna uzanarak spor yapıyor gibi efor sarf etmeden kaslarımızı çalıştırmak çok kolay. Yağ oranı olan bölgedeki kasları uyararak, bölgenin sıkılaşarak toparlanmasını sağlayan Tesla Slim Sistemi, klinik araştırmalarda kanıtlanmış teknolojik bir yöntemdir. Doku üzerinden elektromanyetik bir enerji ile kasları uyarıcı sinyaller göndererek sayamayacağımız kadar fazla sayıda kasların kasılmasını sağlıyor. Amerika'da yapılan bir çalışmada Tesla Slim ile yüzde 76 yağ kaybı sağlanırken kas kütlesinde yüzde 68 artış gözlemlenmiştir.

Korona döneminde kilo alanlar Tesla Slim ile tek seansta 2 beden inceliyor

13 SANTİME KADAR DARALMA

Örnek vermek gerekirse; 20 dakika gibi bir kısa zamanda kasların 20 bin kez kasılmasıyla kasları geliştirirken yağ yakımı devreye giriyor. Kaslar harekete geçerek hücrelerin canlanmasıyla aktif spor efekti ile depolanmış yağların enerjiye dönüştürülüp yakılması sağlanıyor dolayısıyla elastikiyet kaybı yaşayan dokunun toparlanıp sıkılaşması sağlanır. Seans sonucunda Tesla Slim uygulanan kişilerde 13 cm'e kadar daralma görülürken, uygulama kısa zamanda 2 beden küçülüp ince bir forma kavuşmak mümkün oluyor.

POPO KALDIRMADA ÜNLÜLERİN TERCİHİ

Tesla Slim, şikayetçi olduğunuz karın ve çevresi, bacak, kol ve kalça gibi bölgelere uygulandığında yağ hücrenizi aktif hale getirirken bölgedeki kaslarda uyarım sağlayarak kan dolaşımını arttırır, enerji metabolizmasının hızlanmasıyla kalori yakımı başlar. Tek seansta bile sıkılaşarak 2 beden incelme ve aynı zamanda da kilo kaybı sağlanır. Özellikle popo kaldırmada etkili olan bu sistem ünlülerin de tercihi. 10 yaşından 75 yaşına kadar uygulanabilen bu sistem fit bir vücuda sahip olmak isteyenlere yorulmadan uzun vakitler harcamadan kısa sürede sonuç alınmasına olanak sağlıyor.

Korona döneminde kilo alanlar Tesla Slim ile tek seansta 2 beden inceliyor

Zamanla vücudumuzda yer çekiminin etkisiyle sarkma, kas zayıflığı ve dokuda yumuşama kaçınılmaz hale geliyor. Bu bölgelere Tesla Slim ile uygulama yapıldığında sarkma ve kilo artışının önüne geçilebiliyor. Bölgesel incelme, sıkılaşma ve selülit gidermede etkili olan Tesla Slim,şimdi Zayıflama ve Kozmoloji Uzmanı Meltem Şarkışlalı'nın İstanbul'da Şişli ve Ataşehir'deki şubelerinde uygulanıyor.

ŞİŞLİ VE ATAŞEHİR ŞUBELERİNDE!

Tesla Slim artık Zayıflama uzmanı Meltem Şarkışlalı'nın merkezi Mel'S Slim Light'ta uygulanıyor! İstanbul'da Ataşehir ve Şişli'deki şubelerinde uygulaması gerçekleşen Tesla Slim hakkında bilgi almak için Ataşehir Şubesine ulaşmak isteyenler 0533 402 96 69, Mecidiyeköy şubesine ulaşmak isteyenler 0533 660 39 93 numaralı telefonlardan iletişime geçebilir. Ayrıca profesyonel uzmanlardan detaylı muayene ve ön görüşme ücretsiz!

Öte yandan yenilikleri takip etmek için Meltem Şarkışlalı resmi instagram hesabı olan "@meltemsarkislaliofficial" ve Mels Slim Light instagram hesabı olan "@melsslimlight" üzerinden de merak edilenleri sormak için ulaşmanız mümkün.

24.11.2020 - 49409Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz

SAĞLIK VİDEOLARI Tüm Videolar
Sağlık Video Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Katarakt Ameliyat Sonrası Gözlük İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Katarakt Ameliyat Sonrası Gözlük İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

 

[Hata Bildir]