"Lazer Teknolojileri" için ünlü doktorlar İstanbul'da buluşuyor

11 Mart günü İnnova Medikal, en yeni teknolojileri tanıtacağı "Klinik Uygulamalarda Yeni Gelişmeler" konulu konferansı ile Hilton İstanbul Bosphorus'ta dünyaca ünlü doktorları konuk edecek.


Estetik, güzellik ve dermatoloji alanında tıp dünyasının profesyonellerine, "En yeni teknoloji ve ürünleri" ulaştırma hedefiyle hizmet veren İnnova Medikal, 1970 yılından bu yana, tüm dünyaya en gelişmiş lazer teknolojilerini sunan Amerikan Candela markasını Türkiye temsilciliğini sürdürüyor. İnnova Medikal, en yeni teknolojileri tanıtacağı "Klinik Uygulamalarda Yeni Gelişmeler" konulu konferansı ile Hilton İstanbul Bosphorus'ta dünyaca ünlü doktorları konuk edecek.

Dr. Jayant Bhawalkar, Prof. Dr. Thomas M. Proebstle, Dr. Ali Kerim Diler, Derm. Dr. Gökhan Gökler ve Derm. Dr. Güneş Ertürk konuşmacı olarak yer alacağı konferansta; Estetik, Güzellik ve Dermatoloji alanında kullanılan dünyadaki en ileri, Pulse Dye lazer teknolojisi Vbeam ve dünyada ilk ve tek çift dalga boylu pikosaniye lazeri Picoway lazer teknolojileri ele alınacak.

Dünyadaki en ileri, Pulse Dye lazer teknolojisi "Vbeam"

Vbeam Pulse Dye Lazer'i dünyadaki en ileri teknolojiye sahiptir ve çeşitli vasküler tedavilerde güvenilir ve etkin olduğunu yıllardır çalışmalarıyla kanıtlamıştır. Doğum lekeleri, rosacea ve skarlar gibi birçok endikasyonun güvenli ve etkili bir şekilde giderilmesini sağlayarak dermatolojik tedavilerin değişimine sebep olmuştur. Günümüz lazer teknolojisinde altın standart olarak belirtilen Vbeam Pulse Dye lazer, dolgu uygulaması sonrası morarmaların, yara izlerinin giderilmesinde, çatlak ve akne tedavileri gibi bütün uygulamalarda başarıyla kullanılmaktadır.

Vbeam neden daha avantajlı?

Vbeam, ileri mikro-pulse teknolojisi ile; periorbital bölge kırışıklık tedavilerini 'öğle arası' uygulamaları kategorisine taşımasıyla, teknolojide kuantum sıçraması yapmıştır.

Tüm vasküler ve pigment lezyonların tedavisinde, cilt gençleştirmede, purpura olmaksızın uygulanabilmektedir. Yine rosacea, talenjektazi, eritematöz ve hipertrofik skar tedavileri için de geliştirilmiş en üstün teknolojidir. Porto şarabı lekesi (çocukluk dönemi hemanjiyom kızarıklığı) akne izleri, akne vulgaris, siğiller, yaralanma veya cerrahi işlem sonrası yara izleri için, rosacea, rosacea, Telenjiektaziler, eritematöz ve hipertrofik skarlar, kırışıklıkların ve çizgilerin azaltılması, cilt sıkılaştırma, kolajen üretimi uyarılması.

Cilt problemlerine en yeni teknoloji "Vbeam Lazer" son veriyor…

Tedavi seans aralıkları uygulanacak deri sorununa göre değişiklik gösterebilir. Doğumsal damar sorunlarında 4-8 haftalık tedavi aralıkları tercih edilirken, deri çatlaklarında 2-4 haftalık aralıklarla tedavi öneriliyor.

Dünyada ilk ve tek çift dalga boylu pikosaniye lazeri "PicoWay"

PicoWay, dünya lideri Candela'nın olağanüstü yenilikçi pikosaniye lazeridir. Ultra-kısa atımlar kullanan PicoWay, tek sistemde, KTP ve Nd:YAG çift dalga boyu ile geleneksel Q-switch Lazerlerle giderilemeyen her renkte ve türde dirençli dövmeleri, dermal – epidermal pigmente lezyonları tamamen giderir. Ayrıca, Q-switched lazerlerle yapılan dövme silme seanslarını 10-15 seanstan 3-4 seansa indirir.

PicoWay, pikosaniye aralığında (saniyenin trilyonda biri kadar sürede )dokuya enerji iletir. Bu enerji atımları, foto-akustik etki yaratarak dövme boyasını veya pigmentasyonu daha küçük, daha kolay elimine edilebilen partiküllere parçalar.

PicoWay hayalleri gerçekleştiren Resolwe holografik fraksiyonel uygulaması ile estetik alanda çığır açacak. Tüm cilt yenileme uygulamalarını geride bırakacak Resolwe ile gençleştirme ve kırışıklık tedavilerinde en büyük yenilik Cildin yüzeyini etkilemeksizin, daha derin tabakalardaki, onarım mekanizmalarını harekete geçiren etkisiyle, elastikiyet ve ışıltının geri kazandırılmasıdır. Ayrıca hastayı sosyal yaşamından asla soyutlamaz.

Lazerle cilt gençleştirme ve kırışıklık tedavilerinde seansları 6-10 seanstan 3-4 seansa indirir.

PicoWay, pikosaniye aralığında (saniyenin trilyonda biri kadar sürede )dokuya enerji iletir. Bu En Yüksek peak power'a sahip PicoWay ile en kısa pikosaniye atımlarla uygulamalar, hastalarınızın hep ulaşmak istediği bir konfordur. Diğer sistemlerden %40 daha kısa pikosaniye atımlar sayesinde daha düşük enerjide tedavilerde devrim yaratacaktır.

Picoway'in uygulama alanları:

Dermal, epidermal pigmente lezyonlar, bütün dövme renklerinin silinmesi, travmatik ve amatör dövmelerin silinmesi, seboreik keratoz, melazma, nevüs ota/ıto, becker nevüs, nevus spilus, postinflamatuar hiperpigmentasyon, cilt yenileme şeklindedir. Picoway kalıcı makyaj dövmelerinin silinmesinde oldukça başarılıdır.

23.2.2016 - 20078

Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz

SAĞLIK VİDEOLARI Tüm Videolar
Sağlık Video Bitkiler Sağlıklı Yaşlanmayı Destekliyor
Bitkiler Sağlıklı Yaşlanmayı Destekliyor
Sağlık Video Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

 

[Hata Bildir]