Medistate Kavacık Hastanesi SGK'lı Hastalarına da Hizmet Vermeye Başladı!

İstanbul'un en önemli merkezlerinden biri olan Kavacık'ta 1 Şubat itibari ile açılan Medistate Kavacık Hastanesi, SGK'lı hastalara da hizmet vermeye başladı.

Medistate Kavacık Hastanesi SGK'lı Hastalarına da Hizmet Vermeye Başladı!

Medistate Kavacık Hastanesi 7 Şubat tarihinden itibaren SGK ile de sözleşme imzalayarak, tüm branşlarda SGK (Emekli Sandığı, SSK ve Devlet memuru) mensuplarına hizmet sunmaya başladı.

Medistate Kavacık Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Mustafa Tekkeşin, SGK anlaşmaları ile ilgili yaptığı açıklamada “Sadece İstanbul’a değil, Türkiye’ye “Sağlıkta özen ve güven” politikamızla hizmet vermeyi kendimize borç bildik. Bu sebeple tüm halkımıza hizmetlerimizi, anlaşmalarımızı geciktirmeden sunuyor olacağız.” dedi.

Bütüncül kalite anlayışı içerisinde en son tedavi yöntemlerini, uzman kadro ile bütünleştiren Medistate Kavacık Hastanesi, çevre sağlığına uyumlu yapısı, pozitif bilimlerin yanında alternatif tıp ile yaptığı tedavilerle, sağlık hizmetlerine farklı bir bakış açısı getiriyor.

Geniş kitlelere ulaşarak örnek ve bütünleşmiş bir hastane niteliği taşıyan Medistate Kavacık Hastanesi, Türkiye’de bir ilk olan ‘Yeşil Hastane’ özelliği ile çevre dostu hastane özelliği de taşıyor.  Kullandığı malzemelerle doğaya hiçbir şekilde zarar vermeyen ve yandığında zehirli madde yaymayan yeşil malzemeler kullanılan hastanede, toplum sağlığının yanı sıra çevre sağlığına da büyük önem veriliyor.

Medistate Kavacık Hastanesi çocuk sağlığı ve hastalıkları, dahiliye, genel cerrahi, kardiyoloji, kadın hastalıkları ve doğum, nöroloji, dermatoloji, göz hastalıkları, fizik tedavi ve rehabilitasyon bunların yanında kulak burun boğaz, ortopedi ve travmatoloji ile üroloji branşlarında da hizmet sunacak. Kardiyoloji ve kardiyovasküler cerrahi alanlarında adından ilk sırada söz ettirmeyi amaçlayan Medistate Kavacık Hastanesi, ileri ortopedi ve beyin cerrahisi ameliyatlarının yapılmasına yönelik gerçekleştirdiği özel teknikler ile oldukça önemli çalışmalara imza atacak.

Medistate Kavacık Hastanesi, özellikle kanser cerrahisinde en deneyimli hekimler tarafından tüm ameliyatlarda Robotik Cerrahi kullanacak ve hastaya kansız, ağrısız, neştersiz ameliyat fırsatı sağlayacak.
 

14.2.2011 - 5150

Medistate Kavacık Hastanesi SGK'lı Hastalarına da Hizmet Vermeye Başladı! Konusunda Ziyaretçi Görüşleri

Feridun Yozgatli dedi ki;
22.2.2011

Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları
BU SAYFAYI PAYLAŞ Facebook'ta paylaş

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler

'Ölümden Başka Her Derde Deva' Besin: Çörek Otu
Lahananın Bilmediğiniz Faydaları
Lahananın Bilmediğiniz Faydaları
Dişleriniz İyi Çiğneyemiyorsa Erken Bunayabilirsiniz
Dişleriniz İyi Çiğneyemiyorsa Erken Bunayabilirsiniz
Kanserden, Depresyona Her Derde Deva Besin: Yaban Mersini
Kanserden, Depresyona Her Derde Deva Besin: Yaban Mersini

SAĞLIK VİDEOLARI Tüm Videolar
Sağlık Video Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Sağlık Video Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Katarakt Ameliyat Sonrası Gözlük İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Katarakt Ameliyat Sonrası Gözlük İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Sağlık Video Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? | İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? | İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

 

[Hata Bildir]