Ofis Çalışanları Sağlık İçin Ortopedik Ürünleri Tercih Ediyor

Avansas.com'un verilerine göre ofislerde en çok tercih edilen ortopedik ürünler ayak desteği ve bel yastığı.

Ofis Çalışanları Sağlık İçin Ortopedik Ürünleri Tercih Ediyor

Bu nedenle ofis çalışanlarının ortopedik ürünler kullanarak çalıştıkları ortamı sağlıkları için elverişli ve konforlu hale getirmesi önem taşıyor.

Türkiye'nin internetteki ilk ve en büyük ofis marketinin verilerine göre, Türkiye genelinde en çok tercih edilen ortopedik ofis ürünlerinin başında ayak desteği, bel yastığı ve sırt desteği geliyor. Ortopedik ofis ürünlerinin en çok tercih edildiği iller, iş hayatının merkezi olan İstanbul, Ankara ve İzmir. Ortopedik ürünleri en çok tercih eden sektörler ise, danışmanlık şirketleri, hastaneler ve sağlık kurumları, ticaret, medya ve inşaat.

Ofis çalışanlarının büyük bir bölümü neredeyse tüm gün masa başında ve bilgisayar karşısında çalışıyor. Ofis çalışanlarının en sık karşılaştığı meslek hastalıkları arasında, uzun süre oturmaktan kaynaklanan bel, boyun ve sırt ağrıları yer alıyor. Bu nedenle günün büyük bölümünü ofiste masa başında geçiren çalışanların ofislere uygun ortopedik ürünler kullanarak çalıştıkları ortamı sağlıkları için elverişli ve konforlu hale getirmesi önem taşıyor.

Türkiye'nin internetteki ilk ve en büyük ofis marketi Avansas.com, satış verileri üzerinden hangi ortopedik ofis ürünlerinin daha fazla tercih edildiğini, ortopedik ürünleri en çok tercih eden illeri ve sektörleri belirledi. Tüm işletme ve şirketlerin her türlü ofis ihtiyacını karşılayan Avansas.com'un verilerine göre, Türkiye genelinde en çok tercih edilen ortopedik ofis ürünlerinin başında ayak desteği, bel yastığı ve sırt desteği geliyor.

Ortopedik ofis ürünlerinin en çok tercih edildiği iller, iş hayatının merkezi olan İstanbul, Ankara ve İzmir. Bu illeri sırasıyla Antalya, Bursa ve Kocaeli takip ediyor.

Ortopedik ürünleri en çok tercih eden sektörler ise şöyle:

Danışmanlık şirketleri
Hastaneler ve diğer sağlık kurumları
Ticaret
İnşaat ve mühendislik
Hukuk ve avukatlık bürosu
Bankacılık ve sigorta
Pazarlama, reklam ve medya
Okullar ve eğitim kurumları

Birçok farklı markanın ortopedik ürünlerinin bulunabileceği Avansas.com'da, ayrıca çeşitli ihtiyaçlara yönelik yüksek kaliteli Avansas markalı ortopedik ofis ürünleri uygun fiyata satılıyor. Stoklu çalışma ve hızlı teslimat prensibi ile sektörde fark yaratan Avansas.com, 5500'den fazla ürünü her an stoklu ve sevkiyata hazır olacak şekilde İstanbul'daki 6000 metrekarelik dev deposunda bulunduruyor. Sipariş edilen her ürünü İstanbul içinde kendi araçları ve sevkiyat personeli ile 1 iş gününde, İstanbul dışına ise anlaşmalı kargolar aracılığıyla 2 iş gününde adrese teslim ediyor.

Avansas.com, istikrarlı fiyat politikası ve katma değerli servisleri ile zaman, depolama alanı ve yakıt masrafı gibi görünmeyen ofis maliyetlerinde yüzde 30'a varan avantaj sağlıyor.

3.2.2015 1 - 16534

Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz

SAĞLIK VİDEOLARI Tüm Videolar
Sağlık Video Bitkiler Sağlıklı Yaşlanmayı Destekliyor
Bitkiler Sağlıklı Yaşlanmayı Destekliyor
Sağlık Video Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

 

[Hata Bildir]