"Ona Sevginizi Bırakın Gözleriniz Anlatsın"

Dünyagöz Etiler'den Op. Dr. Efekan Coşkunseven "Tek adımda uygulanan ve güvenli bir iyileşme sürecine sahip olan lazer tedavisi ile herkes sevdiklerinin dünyayı bütün renkleriyle görmesini sağlayabilir.

SADECE 10 DAKİKADA GÖZLÜKLERİNİZDEN KURTULUN

Araştırmalara göre Sevgililer Günü'nde herkes sevdiklerine karşı en güzel şekilde görünmek istiyor. Bunun için aylar öncesinde de hazırlıklara başlanıyor. Sevdiklerimizin hayat kalitesini yükseltmek ve onları gözlüklerinden kurtarmanın sadece 10 dakikalık bir operasyonla mümkün olacağını belirten Dünyagöz Etiler'den Op. Dr. Efekan Coşkunseven "Tek adımda uygulanan ve güvenli bir iyileşme sürecine sahip olan lazer tedavisi ile herkes sevdiklerinin dünyayı bütün renkleriyle görmesini sağlayabilir.

FDA onaylı ve tamamen güvenli bir teknoloji olan lazer tedavileri her iki göz için yaklaşık on dakika sürer. Herhangi bir ağrı veya acı hissedilmeyen bu tedavi yönteminin sonunda, aynı gün içinde hastalar gözleri açık bir şekilde eve dönebiliyor" diyor.

Göz kusurlarının tedavisinde, kısa süreli bir operasyon sonucu gözlük ve lenslerden kurtulmaya yarayan lazer uygulaması bu özel günde sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri olacak.

SEVGİYLE GÜZELLEŞMEK İSTEYENLERE

Gözler kalbin aynasıysa, ona sevginizi gözlerinizden anlatmalısınız diyen Dünyagöz Etiler'den Op. Dr. İskender Alkın Solmaz ise yüzün en dikkat çekici bölümü olan gözlerin yoğun iş temposu ve yorucu şehir yaşamı gibi faktörler karşısında bitkin düştüğünü bu nedenle yaşlı ve bitkin bir görüntü kazanmamıza yol açtığını söylüyor. Göz muayenesi kadar göz çevresi estetiğinin de ihmal edilmemesi gerektiğini belirten Op. Dr. İskender Alkın Solmaz, "Bu sevgililer gününde kendinize verebileceğiniz en güzel hediye bakışlarınıza güzellik katacak göz çevresi estetik uygulamalarıdır" diyor.

Yüzün kaybolan canlılığını göz estetiğiyle yapılacak birkaç küçük dokunuşla geri kazanmanın mümkün olduğunu belirten Op. Dr. Solmaz, "Yaş ilerledikçe göz çevresindeki kas ve deri dokusu yerçekimiyle aşağı doğru sarkar. Bu durum göz etrafındaki yağ dokusunun fıtıklaşması ve gözün önündeki yağı tutan sağlam yapının gevşemesine neden olur. Göz ve göz çevresine yapılacak küçük estetik ve fonksiyonel operasyonlar ile bu problemlerden kurtulmak çok basit. Pratik ve etkili yöntemlerle en az 10 yaş daha genç görünebilirsiniz" diyor.

Çok kolay ve hızlı bir tedavi yöntemi olan botoks ile göz etrafında oluşan kırışıklıkların azaltılmasının mümkün olduğunu dile getiren Op. Dr. Solmaz, sadece beş dakika gibi kısa bir sürede uygulamanın yapılabileceğini, tedaviden iki gün sonra ise ilk etkilerin görülmeye başlanacağını ve yaklaşık bir hafta sonrasında bütün kırışıklıklarda gözle görülür büyük bir azalma gözlemlendiğini söylüyor.

Gözünüz gibi baktığınız sevdiklerinize bu Sevgililer Günü'nün en özel ve en anlamlı hediyesini verin, lazer ve botoks tedavileri ile birbirinize hep aşkla bakın.

9.2.2017 1 - 25763Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz

SAĞLIK VİDEOLARI Tüm Videolar
Sağlık Video Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Katarakt Ameliyat Sonrası Gözlük İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Katarakt Ameliyat Sonrası Gözlük İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

 

[Hata Bildir]