Sağlık Çalışanlarından Anlamlı Bağış

Sağlık çalışanlarından anlamlı bağış Adana'da Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği çalışanları ile devlet hastanesinin onlarca sağlık personeli kök hücre bağışı yaptıADANA - Adana'da Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği çalışanları ile devlet hastanesi sağlık personeli kök hücre...

Sağlık çalışanlarından anlamlı bağış

Adana'da Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği çalışanları ile devlet hastanesinin onlarca sağlık personeli kök hücre bağışı yaptı

ADANA - Adana'da Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği çalışanları ile devlet hastanesi sağlık personeli kök hücre bağışı yaptı.

Devlet Hastanesi'nde organize edilen etkinlikte Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği çalışanları ile devlet hastanesinde çalışan onlarca sağlık personeli kök hücre bağışı yaptı.

Türk Kızılayı Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı, kök hücre bağışı yaparak ihtiyaç sahibi insanlarla eşleşme olması halinde kardeşlik oluştuğunu belirterek "Bu, anlamlı ve önemli bir vatandaşlık görevi" dedi.

Rahime Dinler isimli hemşire ise bir numune kan vererek bir insanın hayatını kurtarmanın verdiği hazza vurgu yaparak, "Bu kadar basit bir işlemle bir hayat kurtarıyoruz. Bu organizasyonun içinde olmak beni gururlandırıyor. Çok mutluyum. Herkesin şunu bilmesini istiyorum; hiç can acıtmıyor. Küçük bir işlemle hayat kurtarıyorsunuz. Belki ileride bir çocuğun hayatını kurtarabilirsiniz" diye konuştu.

Etkinliğe katkıda bulunan hastane yöneticilerine de Türk Kızılayı tarafından teşekkür belgesi verildi.

12.7.2017 - 27966Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz

 

[Hata Bildir]