Sandoz Çalışanları Toplumsal Duyarlılıklarını Ortaya Koyuyor!

Eşdeğer ilaç pazarının öncü ismi ve Türkiye eczacılık ürünleri ihracat şampiyonu Sandoz' un çalışanları, Gönüllüler Günü' ne bu sene dört farklı proje ile katılarak içinde bulundukları topluma ve yaşadıkları çevreye karşı duyarlıklıklarını bir kez daha ortaya koymuş oldu.

Sandoz Çalışanları Toplumsal Duyarlılıklarını Ortaya Koyuyor!

Sandoz’ un içinde bulunduğu topluma ve yaşadığı çevreye karşı sorumlu bir şirket olma taahhüdünü gösteren en iyi örneklerden biri  olan Gönüllüler Günü; tüm çalışanların  toplumsal  bir amaç   doğrultusunda  gönüllü  bir faaliyette bulunmasını teşvik ediyor ve her sene bu doğrultuda hazırlanan aktiviteler ile kutlanıyor.

Dünya çapında tüm çalışanların kutladığı ve çeşitli etkinlikler ile kurumsal vatandaşlık ilkesinin ortaya konduğu bu çalışmaya Sandoz Türkiye  5 yıldan beri katılıyor. Sandoz Türkiye çalışanları 2006  2010 yılları arasında Türkiye’ nin farklı bölgelerinde bulunan yardıma muhtaç çocukların ihtiyaçlarını karşılayarak onlara yardım eli uzattı, kan bağışında bulunarak ülkemizin ihtiyacına destek olmaya çalıştı. 

Bu yıl ise  6.sı gerçekleştirilen Gönüllüler Günü’ ne Sandoz Türkiye çalışanları 4 farklı proje ile katıldı. 3 fabrika ve Türkiye’ nin 11 ayrı bölgesinde bulunan  tüm çalışanların katılımını sağlamak amacıyla 4 farklı proje geliştirildi. Kan bağışı, yoksul çocuklar için oyuncak toplama kampanyası, lösemili çocuklara hediye desteği, çocuklarımızın gelişimine destek gibi projeler ile Sandoz çalışanları bu sene de bir kez daha içinde bulundukları  topluma  verdikleri  önemi ve değeri gösterme fırsatını bulmuş oldular.

Gönüllüler Günü; çalışanların gönüllü bir faaliyet bulunmasını teşvik ediyor, aktivitelere aracı oluyor ve bunları gerçekleştirilmelerine olanak tanıyor.  Sorumluluk bilinci  ile hareket eden Sandoz çalışanları içinde bulundukları topluma ve yaşadıkları çevreye katkıda bulunmuş olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

 

17.5.2011 - 7277

Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları
BU SAYFAYI PAYLAŞ Facebook'ta paylaş

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz

SAĞLIK VİDEOLARI Tüm Videolar
Sağlık Video Yeşil Çayın Faydaları Nelerdir? Nasıl Hazırlanmalıdır?
Yeşil Çayın Faydaları Nelerdir? Nasıl Hazırlanmalıdır?
Sağlık Video Vejetaryenlik Nedir? Varsa Faydaları Nelerdir?
Vejetaryenlik Nedir? Varsa Faydaları Nelerdir?
Sağlık Video Emzirme Döneminde Beslenme
Emzirme Döneminde Beslenme
Sağlık Video Kabızlık Nedir?
Kabızlık Nedir?

 

[Hata Bildir]