Serhan Şeşen'in Doğum Günü Artık 'Yaşama Saygı Günü'

Burhan Şeşen'in saygıyla da hatırlanan müzisyen oğlu Serhan Şeşen'in doğum günü 27 Şubat, artık 'Yaşama Saygı Günü' olarak kutlanacak.

Serhan Şeşen'in Doğum Günü Artık 'Yaşama Saygı Günü'

Burhan Şeşen'in henüz 26 yaşında aramızdan ayrılan, yaşamı boyunca hayata ve her canlıya sevgisinin yanı sıra gösterdiği saygıyla da hatırlanan müzisyen oğlu Serhan Şeşen'in doğum günü 27 Şubat, artık 'Yaşama Saygı Günü' olarak kutlanacak. Aynı gün Serhan Şeşen adına yapılacak 'O'nsuz On Yıl' etkinliğinde Cahit Berkay'dan Metin Özülkü'ye birçok ünlü isim sahne alacak. Etkinlikten elde edilen gelir ile Serhan Şeşen Müzik Felsefe ve Yaşama Saygı Derneği tarafından maddi gücü olmayan öğrencilere burs verilecek.

3 Aralık 2008'de henüz 26 yaşındayken aramızdan ayrılan müzisyen Serhan Şeşen'in doğum günü 27 Şubat, artık ailesi ve adına kurulan Serhan Şeşen Müzik Felsefe ve Yaşama Saygı Derneği tarafından 'Yaşama Saygı Günü' olarak kutlanacak.

'HERKESTEN DESTEK BEKLİYORUZ'

Yaşamı boyunca çevresindeki her canlıya inanılmaz bir sevgi ve saygıyla yaklaşan Serhan Şeşen'in adıyla özdeşleşecek böyle bir gün için herkesten destek beklediklerini belirten Serhan Şeşen'in babası, Grup Gündoğarken'in usta ismi Burhan Şeşen, "Son zamanlarda giderek artan kadına şiddet, çocuklara cinsel taciz, hayvanlara kötü muamele, çevreye ve doğaya duyarsızlık şeklinde özetlenebilecek, direkt yaşama saygısızlık doğrultusunda nitelendirilebilecek kişisel ve toplumsal bozulmaya dikkat çekmek için 27 Şubat'ı 'Yaşama Saygı Günü' ilan etmeye karar verdik. Yaşama Saygı Günü'nün Türkiye'de ve dünyada eş zamanlı kutlanması için hem siyasi iradeden hem sanatçılardan hem de kamuoyundan destek bekliyoruz" dedi.

KONSER GELİRİ ÖĞRENCİLERE BURS OLACAK

İlk aşamada 27 Şubat günü tüm sosyal medya kullanıcılarının gönderilerinin altına #27ŞubatYaşamaSaygıGünü etiketini koymalarını rica eden Şeşen, sözlerini şöyle sürdürdü: "Aynı günün akşamında saat 20:30'da Kozzy Gazanfer Özcan Gönül Ülkü Sahnesi'nde Nebil Özgentürk'ün belgeseli, Damla Özen ve Burak Demir'in sunumuyla gerçekleştireceğimiz 'O'nsuz On Yıl' etkinliği ile Serhan'ın doğum gününü kutlayacağız. Bu önemli günde sahnede bizi Belkıs Akkale, Bora Öztoprak, Cahit Berkay, Dilhan Şeşen, Ezgi Aktan, Grup Gündoğarken, Gülcan Altan, Gürol Ağırbaş, Hüseyin Turan, Hüsnü Arkan, İlhan Şeşen, Metin Özülkü, Onur Akın ve Tolga Sağ şarkılarıyla yalnız bırakmayacaklar. Konserden elde edilen gelir, derneğimiz tarafından maddi gücü olmayan öğrencilere burs olarak dağıtılacak. Ayrıca birçok sanatçı arkadaşımız da şimdiden yolladıkları videolar ile Serhan'ın doğum gününü kutlamaya başladılar. Bu videoları da etkinliğimizde izleyeceğiz

13.2.2019 - 38138

Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları
BU SAYFAYI PAYLAŞ Facebook'ta paylaş

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz

SAĞLIK VİDEOLARI Tüm Videolar
Sağlık Video Bitkiler Sağlıklı Yaşlanmayı Destekliyor
Bitkiler Sağlıklı Yaşlanmayı Destekliyor
Sağlık Video Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

 

[Hata Bildir]