Şifa Şöleni "Heal The World" 19 Ekim'de Olimpos'da Başlıyor

Şifa Şöleni "Heal The World Healing Gathering" etkinliği, 19 – 25 Ekim tarihleri arasında Olimpos'ta iki mekanda; Angels Garden ve Babylon Town'da gerçekleştirilecek.

Şifa Şöleni

"Dünyayı iyileştirmek, ancak kendimizi şifalandırarak mümkün" diyerek, tüm katılımcıları birlikte bilgeliğive ışığı güçlendirmeye çağıran etkinlik, bir hafta boyunca aralıksız devam edecek. Tüm Türkiye'nin yanı sıra yurtdışıdan da yoğun ilgi gören Şifa Şöleni'nde çeşitli şifa seansları, sohbet buluşmaları, atölye çalışmaları, müzik ve sahne performansları yer alacak.

Etkinlikte Osho Meditation Centre'dan Brezilyalı Kimaya Carvalho; Sevgiye Açılma meditasyonu ve Kadın Çemberi ile Almanya'dan Pascal de Lacaze; Ecstatic Dans ve Erkek Çemberi çalışmalarıyla şifalarını paylaşacaklar. Alexandr Tasev, Şaman Ritüeli gerçekleştirirken, Erhan Öney Chi Gong ve Holistik Terapi ile Erol Benjamin, Scott Günbatımı Yoga seansları ile etkinlikte yer alacak. Gökhan Atış ve Yuuka Shimada'nın Ruhlar Buluşması ismini verdikleri ses terapisi, Tatjana Rottenberg, Gerginlik ve Travma Gevşeme Egzersizleri gibi çeşitli alanlardan şifacılar bir araya gelecek.

Katılımcıların müzikten de besleneceği etkinlikte; Light in Babylon'un canlı konserin yanı sıra, Kuan Akustik Hamam Dinletisi ile Özgur BaBa Doğaçlama Müzik Dinletisi ile Doğan Karaca, Handpan(Çelik Davul) Dinletisi, Equinox Şifa Sesleri ve Cüneyt Güngöröz, Etnik Sesler ile etkinlikte yer alacak.

Radha Mata'nın Chimera'nın Çocuklarıyla Doğaçlamalar başlıklı konuşmasının yanı sıra Hakan Hısım Toksik Dünyada İdeal Sağlık ve Premananda Pete, Paha Biçilmez Dünya başlıklarında katılımcılar ile sohbet buluşmaları gerçekleştirecek.

Özel aktiviteler alanında ise Jonglörlük, Ateş Performansı, Ateş Dansı, Sparkle Sahne Performansı , Sema Dansı ve Canlı Resim Yapma performansı gibi özel gösteri ve atölyeler geçekleştirilecek.

Antik kent kalıntılarıyla bezeli kendine has doğası ile bu sihirli buluşmaya ev sahipliği yapacak olan, tanrıların dağı Olimpos'a katılımcılar, Thetis'in şifa diyarında içsel arınmaya ulaşmaya, Prometheus'un ateşinden ışığa bakmaya davet ediliyor.

16.10.2018 - 35871

Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları
BU SAYFAYI PAYLAŞ Facebook'ta paylaş

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Skandal! Tuz Diye Plastik Yediriyorlar!
Skandal! Tuz Diye Plastik Yediriyorlar!
Hastalarıyla Yaşadığı İlginç Anları Paylaşan Birbirinden Komik Doktorlar
Hastalarıyla Yaşadığı İlginç Anları Paylaşan Birbirinden Komik Doktorlar
İdrar Renginiz Bordo ise Dikkat! Kötü Hastalığın Habercisi Olabilir
İdrar Renginiz Bordo ise Dikkat! Kötü Hastalığın Habercisi Olabilir
Yıllarca Çektiği Baş Ağrısını Migren Sanıyordu, Beyinciği Sarktı!
Yıllarca Çektiği Baş Ağrısını Migren Sanıyordu, Beyinciği Sarktı!

SAĞLIK VİDEOLARI Tüm Videolar
Sağlık Video Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Sağlık Video Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Sağlık Video Katarakt Ameliyat Sonrası Gözlük İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Katarakt Ameliyat Sonrası Gözlük İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

 

[Hata Bildir]