WIB by Suna Dumankaya'dan Güneş Sonrası Leke Bakım Önerisi

Yaz aylarında cildimizdeki melanin denilen pigment maddelerinin miktarına göre cilt rengimizde değişiklikler meydana gelir.

WIB by Suna Dumankaya'dan  Güneş Sonrası Leke Bakım Önerisi


Güzelliğe WIB dokunuşu

Melaninin sağladığı bronzluk hepimizi mutlu etse de olması gerekenden fazla olması ise ciltte lekelenmelere neden olur. Özellikle yüz ve yüz çevresinde görülen lekeler güzelliği gölge düşürebilir. Sağlıklı ve pürüzsüz bir cilt için birbirinden farklı tedaviler uygulayan Suna Dumankaya, yaz sonrası bebek gibi bir cilt için de 38 çeşit bitkiden oluşan özel leke bakım tedavisi öneriyor.

Kusursuz bir cilt ile her zaman güzel görünmenin ve birbirinden farklı iltifatlar almanın en önemli kuralı bakımlı olmak ve kendine bakmak… Pürüzsüz bir cilde sahip olmanın olmazsa olmazları arasında ise hiç şüphesiz ki cildi nemlendirmek, düzenli aralıklarla peeling yapmak ve özellikle yaz aylarında bilinçli bir şekilde güneş ışınlarına maruz kalmak yer alıyor. Güneş ışınları sağlık için gerekli olsa da uzun süre maruz kalındığında cildin yaşlanma belirtilerini hızlandırıyor, ince kırışıklıklara zemin hazırlıyor ve cilt lekelerine sebep oluyor. Bu lekeler görünür hale geldiği zaman ise rahatsız edici olabiliyor. WIB by Suna Dumankaya, Suna Dumankaya'nın bitkiler üzerindeki uzmanlığıyla 38 çeşit bitkinden oluşan bir formül ile leke tedavisi uyguluyor.
Cilt lekelerinin sebeplerini sıralayan Suna Dumankaya: "Güneş ışınları cilt lekelenmelerinin en önemli nedenlerinden biridir. Ancak cilt lekelenmelerinin sebebi sadece güneş ışınları değildir. Gebelik gibi hormonal değişimler, kortizon ilaç tedavisi veya genetik sebepler de nedenlerden birkaçıdır."
Suna Dumankaya'nın 38 çeşit bitki karışımı ile oluşturduğu özel bakımlarından biri olan Leke Bakımı/Ot Tedavisi ile ciltte soyma yapılıyor. İşlemin 4 kez, her hafta uygulanması öneriliyor. Bu işlem ile ciltteki renk bozukluğu düzeliyor ve lekelerin renkleri açılıyor.
Kadınların ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunan WIB by Suna Dumankaya, kadınların var olan güzelliklerini ortaya çıkarmalarına yardımcı oluyor. WIB by Suna Dumankaya, yaz sonrası bakımlarıyla kadınları soğuk geçecek kış günlerine hazırlıyor.
Bahçeşehir'de hizmete açılan WIB by Suna Dumankaya, Suna Dumankaya ürünlerinden oluşan özel bakım uygulamalarıyla da dikkat çekiyor. Bölgesel zayıflamadan, cilt bakımı ve dolguya, kalıcı makyajdan ipek kirpiğe kadar birçok farklı hizmet WIB by Suna Dumankaya'da sunuluyor.

6.10.2017 - 29175Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Meksika
Meksika'nın Kim Kardashian'ı kalça büyütme ameliyatı sonrası hayatını kaybetti
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?

SAĞLIK VİDEOLARI Tüm Videolar
Sağlık Video Bitkiler Sağlıklı Yaşlanmayı Destekliyor
Bitkiler Sağlıklı Yaşlanmayı Destekliyor
Sağlık Video Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

 

[Hata Bildir]