Yaşlanmak İyi Bakım İster

Göztepe'de bulunan tarihi bir köşk Türkiye'nin ilk Yaşlı Oteli sloganıyla hizmete vermeye başladı.

Yaşlanmak İyi Bakım İster

Suat Öztürk ve Dr. Tülin Öztürk on yedi yıl önce, ev konforu ile birlikte yeterli sağlık ve bakım hizmeti sunan bir bakım merkezi kurma fikriyle yola çıkarak, Kavacık'ta Anadolu Hisarı sırtlarında, boğaz manzaralı ilk şubelerini açtılar. Göztepe, Kavacık ve Kozyatağı'nda üç şubeye ulaşan Buket Yaşlı Bakım Merkezi, sevdiklerinize hem yuva oluyor hem de ozon tedaviden fizik terapiye kadar sevdiklerinize farklı destekleri bir arada sunuyor.

Türkiye'nin ilk yaşlı otelini de hizmete koyan Öztürk çifti, günlük, haftalık, aylık ya da uzun zaman dilimlerinde misafirlerine konaklama imkanı tanıyor.

ALZHEİMER HASTALARINA ÖZEL BAKIM

Özel ve yakın bakım gerektiren Alzheimer hastalığı için Buket Huzurevleri'nin ilk şubesi Kavacık, hastane hizmeti de verebilen bir huzurevi olma özelliği taşıyor. Müstakil bahçesi ve her katta boğaz manzarası ile huzur veren merkez, Alzheimer hastalığı ve Alzheimer demans bakımı konusunda uzmanlaşan kadrosu sayesinde bu hastalık için tedavi merkezi olma özelliği taşıyor.

SIRA DIŞI KONSEPTLİ EĞLENCELİ BAKIM İMKANI

Buket Huzurevlerinin Göztepe'deki adresi, sıra dışı konsepti ile huzurevinden farklı bir konsepte sahip. Evdeki yaşantısından sıkılmış, yalnızlığını başkaları ile paylaşmak isteyen, aynı zamanda da komple sağlık kontrolünden geçmek isteyen tüm yaşlılar burada buluşuyor.

Ev konforu ve sosyal imkanları bir arada sunan Buket Yaşlı Bakım Merkezi, part-time görev yapan doktorlarının yanı sıra fizik tedavi uzmanı ve psikolog denetimi ile birlikte yaşlıların gönüllerince eğlenip, sosyalleşmeleri amacıyla sezonunda tiyatro gösterileri, sinema günleri, bahçede barbekü, kuaför hizmetleri, okul gezileri, sivil toplum çalışmaları gibi faaliyetlerle de ihmal etmiyor.

30.3.2017 - 26490Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz

 

[Hata Bildir]