İL İL HASTANELER

75. Yıl Ankara Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

 75. Yıl Ankara Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 
75. Yıl Ankara Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Hastane Adı:75. Yıl Ankara Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Telefon:(0312) 595 98 00
Faks:(0312) 320 41 25
Adres:Şükriye Mahallesi Ulucanlar Caddesi Ankara Hastanesi Yanı
İlçe:Altındağ
İl:Ankara
Web Adres:www.ankaradis.gov.tr
Harita:75. Yıl Ankara Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden bir doktora soru sormak için tıklayınız.Hastaneden randevu almak için tıklayınız.Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Merkezimiz 1998 yılı Kasım ayında 40 ünit kapasitesiyle Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi yanındaki binasında Ankara başta olmak üzere bölge ağız ve diş sağlığı merkezi niteliğinde II. Vardiya ve Acil Klinikleri ile tüm Türkiye'ye hizmet vermeye başlamıştır. Daha sonraki yıllarda ünit kapasitemiz 90 ünit'e çıkarılmıştır. Şu an 12 entegre çalışan klinik, 1 engelli kliniği, 1 lokal ameliyathane, 1 hareketli protez, 1 sabit protez, ve 1 ortodonti laboratuarında 137 Ünit, 118 aktif çalışan Diş Hekimi ve toplam 342 personel ile Başhekimimiz Dt. Selma Küçükkebapçı idaresinde hizmetlerimiz devam etmektedir.

Merkezimiz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri içinde otomasyona geçiş sürecinde önderlik etmiştir. Bu çalışmalar sonucunda hastaların kimlik fotoğrafları sisteme yüklenerek olası hatalar asgariye indirilmiştir.

75. Yıl Ankara Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Vizyonumuz

Ağız ve diş sağlığı standardını yükselterek branşında rakiplerine örnek gösterilebilecek bir diş hastanesi olabilmektir. Avrupa Birliği seviyesinde sağlık hizmeti sunarak, güven veren, konusunda önder, tercih edilen, hizmetleri ile mutluluk veren bir sağlık kurumu olmaktır.

Misyonumuz

Yasalara ve kanunlara bağlı kalarak, tüm çalışanlarımızın katılımıyla hasta ve çalışanlarımızın ihtiyaç ve beklentilerine uygun 'Toplam Kalite Yönetimi ve Stratejik Plan' anlayışı ile, etik kurallara uygun, profesyonellik ve ekip ruhu içinde, etkin, verimli, tercih edilen, kolay ulaşılabilir ve güler yüzlü bir anlayışla, güvenilir sağlık hizmetlerini topluma sunmak için varız.

Yorumlar
Satiye Karagözoğlu:dr. birsen gölge hala hastanenizde görev yapıyor mu?
28.03.2014

Ahmet Sırkıntı:merhaba, Çevremden duyduğum memnuniyet üzerine dolgu sorunu olan bir dişim için hastaneye gittim. Genelde bu durumlarda özel muayenehaneleri tercih eden biriyim. Şansımdan mıdır bilmiyorum Dr Berna YILMAZ Hanım kontrolmu ve tedavimi yaptı. Etraftaki mekânsal eksiklikleri saymazsak doktor hanımın tarzı bir özel muayenedeymiş hatta daha iyisini hissettirdi. Herkese tavsiye eder, tekrar teşekkürlerimi sunarım.
24.03.2014

Serpil:Ben sali gunu dise gittik 2 kanal tedavisi yaptilar 3gunde agrisi gecmedi yemek yiyemiyorum disimi bastiramiyorum bu normalmi
19.03.2014

Nur Gönen:arkadaslar ben dolgu yaptırcam hastane iyi mi gerçekten, bi de özel mi burası?
24.02.2014

Volkan Koç:yaklaşık 1 saat önce dişimdeki dolgum düştü dişlerim çok hassas acı verdiği için 75 yıl hastanesi acile müracaat ettim çok rahatsızlık vermese idi zaten bu saatte gitmezdim 2 kat 9 numaralı kliniğe doktor cem beye yönlendirildim dolgumun daha önce kim tarafından yapıldığını sordu 3 yıl önce başka bir hastanede yapıldığını anlattım.cevap şok etkisi yarattı ben yapmış olsaydım dolgu yapardım randevu verebilirim su an yapamam dedi.peki acil olmak için illaki ölmeye yakınmı gitmek gerek hastaneye.malesef başkent ankaradayız fakat nasıl hekimlere kalmışız ortada ben şahsen türkiyede böyle hekimler olduğu için çok üzüldüm ne yazıkkı paran yoksa yada tanıdığın yoksa ortada acı çekerek beklemek kader oluyo...allah her kulunu değerli yaratmıştır ama yazıkki insan insana ne kadar değer veriyor ortada.umarım çok kıymetli türk hekimlerimiz bu konuda biraz daha hassas davranırlar yinede kızmadım kırılmadım çünkü her doktor bir hayat kurtarandır.yinede onlara emenet olmaktan gurur duyarım..
18.04.2011

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]

 

 

 

TWITTER'DA
TAKİP ET
twitter.com/Hastanecomtr