İL İL HASTANELER

Abacıoğlu Kadın ve Aile Sağlığı Merkezi

  Abacıoğlu Kadın ve Aile Sağlığı Merkezi  
Abacıoğlu Kadın ve Aile Sağlığı Merkezi
Hastane Adı: Abacıoğlu Kadın ve Aile Sağlığı Merkezi
Telefon: (0212) 545 53 53
Faks: (0212) 615 96 97
Adres: Bağlarbaşı Caddesi Numara 16/2
İlçe: Gaziosmanpaşa
İl: İstanbul
Web Adres: www.abacioglu.com.tr
Harita: Abacıoğlu Kadın ve Aile Sağlığı Merkezi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

1991 yılından bu yana kadın hastalıkları ve doğum konusunda gelişerek ve büyüyerek bugünkü modern yapısına sizler sayesinde erişen Abacıoğlu Kadın ve Aile Sağlığı Merkezi, Tüp Bebek ve Jinekolojik Endoskopi hizmetleri ile birlikte; genel jinekoloji uygulamalarından menopoza, gebelik takibinden kısırlık ve tüp bebek tedavilerine kadar geniş bir yelpazede teşhis ve tedavi hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Abacıoğlu Kadın ve Aile Sağlığı Merkezi Hakkında

Misyonumuz

Kadın sağlığı sorunlarıyla ilgili teşhis, tedavi ve çözümlerine odaklanan, detaylara önem veren, bütünlük ve süreklilik gözeten hizmet  vermek ve hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmaktır.

Vizyonumuz

En üst düzeyde hizmet memnuniyetini önemseyen, hizmetleri en üst düzeyde etik değerlerle sunan, sürekli yenilenerek, teknolojileri ve gelişmeleri takip ederek en son metot ve yöntemlerle sunan bir kuruluş olmaktır.

Saygı

Hizmetlerimizi sunarken en üst düzeyde etik değerlere sadık kalmayı, bireylere, meslektaşlarımıza, topluma, doğaya ve çevreye saygılı kalmayı en ön planda tutarız.

Ekip Çalışması

Hizmetlerimiz sunarken başarı ve kalitenin iyi bir ekip çalışmasının sonucu ortaya çıkacağına inanıyoruz bu amaçla ekip çalışmasına önem veriyoruz.

Hizmette Bütünsellik ve Güven

Prensiplerimizde uyumluluk, bütünsellik, güven ve en yüksek etik değerleri ön plana alırız!

Innovasyon

Yeniliklere daima açığız; yeni gelişmeleri takip eder, öğrenir ve güvenilir metotlarla uygularız. Innovasyona mesleki açıdan açık olduğumuz gibi günlük hizmetlerimizde yeni, kolay ve hızlı hizmet sunmayı ve fikirlerinizi öğrenmeyi amaçlarız.

Yorumlar
Havva Çerçioğlu :cok iyi bir sağlık merkezi tuğrul beyin hizmetinden cok memnundum yanlız muane ücreti biraz fazla bu kırizde yoksa 4 4 lük bir jinekolok benim icin sihirli bir deynek gibi hizmetinden dolayı teşekürler
01.06.2009

Anlaşmalı Kurumlar
Genel Yaşam Sigorta
Genel Yaşam Sigorta

Koç Allianz Sigorta
Koç Allianz Sigorta

Med-Net Sağlık Hizmetleri
Med-Net Sağlık Hizmetleri

 

[Hata Bildir]