İL İL HASTANELER

Özel Academic Hospital

  Özel Academic Hospital  
Özel Academic Hospital
Hastane Adı: Özel Academic Hospital
Telefon: 444 03 53
Faks: (0216) 554 98 08
Adres: Nuh Kuyusu Caddesi Numara 94 Bağlarbaşı 34664
İlçe: Üsküdar
İl: İstanbul
Web Adres: www.academichospital.com.tr
Harita: Özel Academic Hospital Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Vakfı (MÜTFV) , Özel Academic Hospital’da Dünya standartlarında modern ve kaliteli sağlık hizmetlerini sunmak amacıyla 1997 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Bu tarihte sadece birkaç branşta poliklinik hizmeti veren bir sağlık kuruluşuyken, bugün sağlık hizmeti sunumunu, bütün branşlarda, tanı ve tedavi hizmetleriyle birlikte sunan 60 yataklı modern bir hastane konumundadır.

Academic Hospital; MÜTFV’den aldığı güç ve destekle, Türkiye’nin, kadrosunda en çok öğretim üyesi bulunduran özel hastanesi olma özelliğini taşımaktadır.1999 yılında Academic Hospital'a ortak olan Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Vakfı, 2004 yılında hisselerin tamamına yakınını alarak kurumun sahibi olmuştur.

Özel Academic Hospital Hakkında

Misyonumuz

  • Hasta ve hasta yakını memnuniyetini ilke edinmiş, geniş akademik kadromuz ile kaliteli hizmet sunan çağdaş bir sağlık kuruluşuyuz.
  • Bu özelliklerimize uygun olarak halkımıza, tanı ve tedavinin her aşamasında uluslararası standartlarda hizmet sunmayı görev biliriz.
  • Kurumumuzun her mensubu, bu görev bilincinin ve etik değerlere saygısının gereği olarak, mesleki birikimini doğru tanı ve tedaviyi en kısa sürede sağlamak için kullanır.
  • Bilimsel birikimimizi, ulusal ve uluslararası platformlarda paylaşmak suretiyle tıp biliminin gelişmesine katkı sağlayarak, Vakıf aracılığıyla tıp eğitimine ve araştırmalara destek veririz.
  • Sosyal sorumluluk bilinciyle insanımızı tıptaki gelişmelerden haberdar eder, toplum sağlığını tehdit eden etkenler hakkında halkı bilgilendirir ve bu yolla sağlıklı bir toplum oluşmasına katkıda bulunuruz.

Vizyonumuz

  • Hasta beklenti ve ihtiyaçlarını sınırsız sorumluluk bilinciyle karşılayan, yeniliklere açık, Türkiye’nin öncü akademik özel hastanesi olma sorumluluğu ile Dünyada sağlık alanındaki gelişmeleri eş zamanlı olarak ülkemiz insanlarına sunmaktır.
Yorumlar
Hilal Kadir :ben çok farklı bir konu için rahatsız ulaşabilceim ve bilgi alcağm kimse vaarmı
05.01.2010

Saba Nura :Sayin arkadaslar, benim Babam Irfan Nura 2004 tarihde Temmuz ayinda sizin hastenesinizde kaldi yogum bakimda. Bana bir rica fatura cikartabilirmisiniz? Bana onlar lazim. Bana telefon edebilirsiniz. 0543-787-6115 cok saol sayin Dr. Saba Nura
10.07.2009

ENGİN ANIL :SLM SAYIN YETKİLİ KİŞİLER SAĞLIK HİZMETLERİNİ SİZİN HASTANEDEN BAŞKA HİÇBİR HASTANE YAPAMIYOR ÖRNEK:( DEVLET HASTANELERİNDEN ) BAHSEDİYORUM ... ÇÜNKÜ KURDUKLARI RANDEVU SİSTEMİNE KENDİLERİ BİLE ALIŞAMAMIŞLAR VATANDAŞI MAĞDUR EDİYORLAR SİZDEKİ BAŞARILI ARKADAŞLARDAN BİRKAÇ TANESİNİ ONLARA GÖNDERİNDE EĞİTİM VERSİNLER LÜTFEN .... BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLER SAYGILAR SUNARIM!... TEŞEKKÜRLER.
03.08.2008

Anlaşmalı Kurumlar
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta

Ak Sigorta
Ak Sigorta

American Life
American Life

Anadolu Sigorta
Anadolu Sigorta

AvivaSA Emeklilik ve Hayat
AvivaSA Emeklilik ve Hayat

Axa Oyak
Axa Oyak

Başak Sigorta
Başak Sigorta

Garanti Emeklilik
Garanti Emeklilik

Garanti Sigorta
Garanti Sigorta

Güneş Sigorta
Güneş Sigorta

Güven Sigorta
Güven Sigorta

Koç Allianz Sigorta
Koç Allianz Sigorta

Yapı Kredi Sigorta
Yapı Kredi Sigorta

 

[Hata Bildir]