İL İL HASTANELER

Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi

 Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi  
Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi
Hastane Adı:Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi
Telefon:(0322) 225 93 29
Faks:(0322) 225 37 58
Adres:Hacı Ömer Sabancı Caddesi
İlçe:Seyhan
İl:Adana
Web Adres:www.cukurovadh.gov.tr
Harita:Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız.Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Hastanemiz 1963 yılında projelendirilmiş, 1973 yılında 225 yatak kapasitesi ile hizmete girmiştir. Faaliyetlerine SSK Bölge Hastanesi olarak başlamış, 20.02.2005 tarihinde Sağlık Bakanlığına devir edilmiş olup, bu tarihten itibaren Çukurova Devlet Hastanesi adı altında hizmete devam etmektedir.

6 katlı hizmet ana binası ve bağlı 9 ek bina ile toplam 420000 metrekare kapalı alanda hizmet verilmektedir. Yatak sayımız 730'dur.

Personel durumumuz; 120 Uzman Hekim, 36 Pratisyen Hekim, 23 Diş Hekimi, 339 Hemşire, 2 Eczacı, 39 laborant, 31 Anestezi Teknisyeni, 25 Röntgen Teknisyeni, 24 ATT, 52 Memur, 146 Hizmetli ve 540 Sözleşmeli şirket personeli ile çalışmaktadır.

Halen 126 poliklinikte günlük ortalama 4500 hastaya hizmet verilmektedir.

Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi Hakkında

Vizyon

Sağlıkta kalitenin öncüsü olmak.

Misyon

Hastalarımızın çağdaş, güvenilir ve güler yüzlü bir ortamda sağlık hizmetinden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlamaktır.

Politika

Hastanemizde verdiğimiz hizmetleri Kalite Yönetim Sistemi ve ilgili mevzuatlar doğrultusunda, hasta ve çalışan memnuniyetini esas alarak, sürekli iyileştirme çabaları ile gerçekleştirmektir.

Yorumlar
Gülsime Aldanma:dr aylin aydemir nöroloji den randevu almak istiyorum
19.08.2014

Kadir Esetekin:bu hastanenin ufak tefek eksikleri var onlar düzeltilebilir. yanlız şu doktorların kendi kafasına göre görev yerlerini mesaisi dolmadan terk edip gitmeleri düzelirmi bilmem bu benim başıma 4 veya 5 sefer geldi bazen saat 14:00 da yada en geç 15:00 görev yerlerinde olmadıklarını gözetledim. asistanlarına sordugum da (eve gitti) cümlesini çok rahat bir şekilde söylemesi çok acayibime gitti zaten bu cümleden anlaşıla bildigi gibi oda alışmış onların erken gitmesine, mesaisi bitmeden nasıl gidebiliyor diye sordugumda bilemem onu yarın kendisine sorun diye cevap veriyor. bu hastanede hakkında bu konuda bir tek benmi şikayetçiyim yorumlarınızı görmek isterim. ve bu sorunun yetkililer tarafından çözülmesini rica ediyorum.
17.07.2014

:eşimi mide ağrısı nedeniyle acile getirmiştim neyazikki doktor ali güner eşime serum takarak ağrısı geçmediğini söylediğim halde ikinci bir serum takarak o gün bizi eve gönderdi ikinci gün gece eşim yine mide ağrısı ve halsizlik şikayetiyle gittiğimizde seru takıp bizi eve gönderen bayan doktor ismini bilmiyorum oysa eşim kalp kırızi geçiriyormuş üçüncü gün eşimi seyhan araştırma hastanesinde kaybettim eşimi kaybetmemde emeği geçenbütün doktorlar benim yaşadığım acıların aynısını yaşasınlar
05.05.2014

Oğuzhan Keleş:ANNEM YAKLAŞIK 2 SENE ÖNCE GÖĞSÜNDEN AMELİUYAT OLMUŞTU. BANA GÖĞÜS AMELİYATININ KAÇINCI EVRE VE RİSKİ GEREK OLMUŞTU. ERDAL CÜCÜK ADINDAN ZAT DOKTORUNUZU İLK ARADIĞIMDA;AMELİYATHANEDE OLDUĞUNU YARIM SAAT SONRA ARAMAMI SÖYLEDİLER . YARIM SAAT SONRA ARADIM 'ERDAL BEY GELDİMİ' DİYE SORDUM. ALDIĞIM CEVAP NERDEN GELECEK DEDİLER. ERDAL BEYMİY Dİ BAŞKASIMIYDI BİLMİYORUM. BİZZAT GELMENİZ GEREKİR CEVABINI ALDIM. VE ANINDA İYİ GÜNLER CEVABINI ALDIM. BU SEFERDE GİTTİĞİMDE HASTANIN KENDİSİNİN GELMESİ GEREKTİĞİNİ SÖYLEYECEKLERİNİ BİLİYORUM. BİZ MÜŞTERİMİZE HİÇ BİR ŞEKİLDE DAVRANMIYORUZ. HASTANE Mİ YOKSA PATANEMİ? DÜZGÜN BİR ÜSLUPLA KİM O ARKADAŞSA CEVAPLAYABİLİR. GEREKİRSE BAŞHEKİMİNİZE DA YAZACAĞIM. BİRGÜN BÖYLESİ OLAY KENDİ BAŞINA DA GELEBİLİR. İLLAKİ GELECEK. ŞUNU DA SÖYLEYEYİM DÜZGÜN ÇALIŞAN ARKAŞALARIMA SÖZÜM YOK.KALDIKİ BEN ADANA KOZANDAN ARIYORUM. BEN BURDAN TUTP YAŞLI KADINI GETİREMEM.
26.03.2014

:HASTANEMI DOKTOR MU DE3VLET SKANDALIMI ANLAMADIM YORUM SIZIN27,12,2013te yayayken bana tır çarptı acile ambulans benı getırdı sadece sol omuzun kırık gıdebılırsın dedıler sankı bana bısıklet çarpmışp gibi benım zorumla 1 gün yatırdılar evede özel ambulans tuttum onla getırdıler ve bombaya bakınkı 12 gun kalkamadım 12,gun özel bı hastaneye gıttım kaburgalarımda tam 3 ÜÇ ADET çatlak çıktı bu nasıl hastane doktor anlamış değilim taktırı sızlere bırakıyorum:)
06.01.2014

Tüm yorumlar için tıklayın

FacebookLike

 

[Hata Bildir]

 

 

 

TWITTER'DA
TAKİP ET
twitter.com/Hastanecomtr