İL İL HASTANELER

Özel Afiyet Hastanesi

  Özel Afiyet Hastanesi  
Özel Afiyet Hastanesi
Hastane Adı: Özel Afiyet Hastanesi
Telefon: (0216) 344 89 00
Faks: (0216) 344 89 06
Adres: Namık Kemal Mahallesi Sütçü Caddesi Numara 8 Santral Durağı
İlçe: Ümraniye
İl: İstanbul
Web Adres: www.afiyethastanesi.com
Harita: Özel Afiyet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Hastanemiz, İstanbul'un Anadolu yakasında Ümraniye sınırları içerisinde bulunmaktadır. Hastanemiz faaliyetine 12 yıl önce poliklinik olarak başlamış, kısa zaman içerisinde Ümraniye'nin ilk özel hastanesi olarak hizmete devam etmiştir.

Özel Afiyet Hastanesi Hakkında

Amacımız, insanlara sağlık hizmetini, evrensel kuralları içersinde, güvenli toplum değerlerine saygılı bir biçimde ve makul ücretlerle sunmaktır. Personelimiz mutlak hasta memnuniyeti ve toplam kalite anlayışı ilkeleri doğrultusunda şevkat ve güler yüzle hizmet vermeye devam etmektedir. Bu alandaki başarımızın göstergesi de kurumumuza halkımızın sürekli artan ilgisidir.

Hastanemizde, projelerimizi tamamladığımızda iki katına ulaştıracağımız hali hazırda her türlü konforu bulunan 22 hasta yatağımız mevcuttur. Hasta odalarımızda merkezi oksijen sistemi, televizyon, telefon, 24 saat sıcak su gibi donanımlar mevcuttur.

Bütün tıbbi donanımların bulunduğu 2 ameliyathanemizde, tüm teknolojik imkânlar kullanılarak;

Genel Cerrahi, Üroloji, Ortopedi, Göz, K.B.B, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Beyin Cerrahi branşlarında her türlü ameliyat yapılmaktadır.

Ayrıca tam donanımlı doğumhanemiz de doğum ve diğer müdahaleler yapılmaktadır.

Bebek odamızda, Küvöz - Fototerapi - Kan değişimi ve konu ile ilgili diğer hizmetler verilmektedir.

Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitemiz 2 küvöz ve 2 ventilatör cihazı ile hizmete girmiştir. 1 adet Transpont küvözümüz mevcuttur.

Poliklinik hizmeti ünitelerimizde; Acil, K.B.B, Göz, Genel Cerrahi, Kadın Doğum, Ortopedi, Üroloji, Diş, Dahiliye, Cildiye, Psikolog, Çocuk Psikiyatri, Psikiyatri Diyetisyen, Çocuk, Plastik Cerrahi, Beyin Cerrahi hizmetleri verilmektedir.

Laboratuarlarımızda; Mikrobiyoloji, Patoloji, Biyokimya, Hematoloji, Seroloji gibi tetkikler yapılmaktadır.

Özel Afiyet Hastanesi'nde 24 saat kesintisiz her türlü acil ve rutin poliklinik hizmetleri, diş tedavi hizmetleri, Mamografi, Doppler, Ultrason, tıbbı tahlil Laboratuar hizmetleri, Röntgen mesleklerinde uzman kadrolar tarafından sunulmakta olup tüm bilgiler bilgisayarlarla takip edilmektedir.

Hastalık ve beraberinde gelen hastane dönemi insanlarda kabus oluşturacak kadar korkuya sebep olur. İnsana saygı, sevgi ve şefkati esas almış kadrosu ile hastalarına devalar sunan "Özel Afiyet Hastanesi" ayrıcalıkla bir sağlık kurumudur. Bu nedenle hastalarımız korkarak değil güvenle hastanemize gelmektedirler.

Yorumlar
:merhaba hastanenizi çok sık kullanan hastalardan biriyiz hastanenizi tercih etmemizin nedeni güler yüzlü ve ilgili olmalarıdır ama acildeki doktorunuz HAMİT ŞEN için aynı şeyi söyleyemem.Çünkü iki kere kendisine 05.04.2014 ve 12.04.2014 tarihlerinde gittiğimde ikisindede yarım saat bekletip hastane içinde geziyor yada oda kapısı kapalı içeride oturuyor.Acildeki çalışanların birbirlerinden haberleri yok Ve doktorunuz bebeğim için yanlış ilaçlar yazıyor ve inkar ediyor.Bunun için çocuk doktorunuz seval hanıma yardımcı olduğu için teşekkür ederim
12.04.2014

Selahattin Semiz :teşekkürler. güzel bir hizmet. İyi çalışmalar
18.12.2009

Buse :slm mrblar öncelikle bu akşam saatlerine hastanenizde yapılan hal ve hareket hiçde hoş bir davranış değildi ortapedi kunumuz düşünki senin çoçuğunun bir yeri kırık vede hastaaneye geldin beyfendi ortapedi doktorumuz öğlen çıkıyor diyor oradaki arkadaşlar bunedir sizce insanlarla dalgamı geçiyorsunuz ben arkadaşımın çoçuğunu sizin hastanede ayağı kırıldığınadan dolayı sizin hastanenizde sağlık teşisi yapıldı ve alcıya alınacak söylendi vede almış arkadaşımız aldı ama bugün alçı sökülecek efendim doktorumuz öğlen çıkıyor eeeeee yarın gelin ben sizin keyfinize göremi hareket edecem onu merak ediyorum buyapılan hareketinizi internette yayınlıyacam yerel sayfalarda reklam öyle değil böyle yapılır demek lazım hastane nedir anlamı bana izah edermisiniz buyapılan hareketi hakaret kabul buyurmuştur müşteriniz haberiniz olsun siz müşteri kazanacağınıza müşterilerinizi kaybetmeye başladınız sayın meslektaşım arkadaşım yatışmıyor deli olmuş hareketinize gereken güzelliği ona yapın derim ben gercekten çok asabi internette vaya orda burda reklamlarınız çıkmasın hoş olmaz cevabınıda mail atarsanız sevinirim saygılarımla
14.03.2009

Bahtınur Özata :mrb ben 7 aylık hamıleyım dogum yapacagım hastane konusunda hala kararsızım afıyetı dusunuyorum ama hastanenız hakkında hemen sezeryana alınıyor dıye konusmalar oluyor benım hamılelım gayet güzel gectı yanı ben en son careyı sezeryanda olmalı dıye dusunuyorum yanı ben normal dogum yapmak ıstıyorum fakat her hastaneye güvenemıyorum sizin hastaneye güvenebılırmıyım
18.09.2008

Anlaşmalı Kurumlar
Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

Med-Net Sağlık Hizmetleri
Med-Net Sağlık Hizmetleri

T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü
T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü

T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

Yapı Kredi Sigorta
Yapı Kredi Sigorta

Ak Sigorta
Ak Sigorta

Ankara Sigorta
Ankara Sigorta

Birlik Sigorta
Birlik Sigorta

Demir Hayat Sigorta
Demir Hayat Sigorta

Güneş Sigorta
Güneş Sigorta

HDI Sigorta
HDI Sigorta

Inter Partner Assistance
Inter Partner Assistance

T.B.M.M. Mensupları
T.B.M.M. Mensupları

T.C.Ziraat Bankası & T.Halk Bankası
T.C.Ziraat Bankası & T.Halk Bankası

 

[Hata Bildir]