İL İL HASTANELER

Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet Necdet Sezer Uygulama ve Araştırma Hastanesi

  Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet Necdet Sezer Uygulama ve Araştırma Hastanesi  
Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet Necdet Sezer Uygulama ve Araştırma Hastanesi
Hastane Adı: Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet Necdet Sezer Uygulama ve Araştırma Hastanesi
Telefon: (0272) 246 33 33
Faks: (0272) 246 33 22
Adres: Ali Çetinkaya Kampusü İzmir Karayolu 7. Km.
İlçe: Afyonmerkez
İl: Afyon
Web Adres: http://www.hastane.aku.edu.tr/
Harita: Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet Necdet Sezer Uygulama ve Araştırma Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörlüğü Ahmet Necdet Sezer Araştırma ve Uygulama Hastanesi 18.10.1999 tarihinde poliklinik faaliyetleri ve günübirlik ameliyatlar ile hizmet vermeye başlamıştır. Bugün, Ali Çetinkaya Kampusünde hizmet vermekte olan hastanenin toplam klinik yatak sayısı 358, yoğun bakım yatak sayısı 53, ameliyathane sayısı 10 olmuştur.

Hastanemizde sunulan poliklinik ve klinik hizmetleri şunlardır; Acil servis, Anestezi, Aile Hekimliği, Beyin Cerrahisi, Beslenme ve Diyetetik, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Dermatoloji, Diş Polikliniği, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İnfeksiyon, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Kalp ve Damar Cerrahisi, Nefroloji, Nöroloji, Nükleer Tıp, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Cerrahi, Psikiyatri, Üroloji, Yeni Doğan ünitesidir.

Nükleer Tıp ve Diş Poliklinik üniteleri Halk arasında Pembe Hastane olarak adlandırılan İnönü Bulvarındaki hizmet binasında diğer poliklinik ve klinik hizmetleri Ali Çetinkaya Kampusündeki hizmet binasında verilmektedir.

Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet Necdet Sezer Uygulama ve Araştırma Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

Ekip işbirliği çerçevesinde, hasta ve yakınlarının memnuniyetinin yanı sıra çalışanların haklarını önemseyen, kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti sunmaktır.

Vizyonumuz

Sunulan sağlık hizmetlerinin kalitesi ile ulusal ve uluslar arası düzeyde rekabet edebilir bir hastane olmaktır.

Kalite Politikamız

  • Hasta ve çalışan memnuniyetinin sürekliliğini arttırmak,
  • Kaliteli ve çağdaş hizmet vermek,
  • Çalışanlar ve yönetim arasında bir bütün oluşturmak,
  • Hasta ve çalışan güvenliği için her türlü özveriyi göstermek, temel kalite politikamızdır.
Yorumlar
İbrahim Dönmez :yaklaşık 25 gündür fizik tedavi rebilatasyon da eksersiz görmekteyim oradaki doktorlardan halime hanıma,ömer beye ayrıca son günlerde ilgilenen hemşire hanıma ilgilerinden dolayı ayrı ayrı teşekkür ederim
10.10.2014

:çekap yapılıyor mu?
05.12.2013

Mehmet Sarı :ben hastaneye gittim internetten sıra alın dediler ne telefonla nede internetten sıra alamadık nasıl böyle bir ünüversite hastanesi yakışmıyor
25.01.2011

Ercan Almacık :Önceki yazimda belirttigim gibi oglumun bileginde dar yapilan alcinin izleri kaldi,ama izine geldigimde sizin galesiz doktorlariniz yanina kisa ziyaret yapacagim.o doktorlar gelsinde avusturyada nasil alci yapiliyo,nerede yapiliyo(sizin gibi acil odasinda yapmiyorlar)NASIL OLUYOR GÖRSÜNLER.YAZIKLAR OLSUN;HAKKIM VARSADA HELAL ETMIYORUM ZATEN COCUGUMDA BÜYÜDÜGÜNDE ETMEYECEKTIR:
12.11.2010

ERCAN ALMACIK :Oglumun kolunun kirilmasi dolayisiyla, mavi hastane olarak bildigimiz hastanennin aciline gittim.Islemleri tamamladikdan sonra röntgen cekildi ve kirik oldugu ortaya cikdi.Ben zannediyorum ki kirik kolun düzeltmesini ameliyathane yada ayri bir oda da yapacaklar .Ama yanilmisim o kadar insanin icinde acil servisinde oglumu bagirtarak düzeltip cok basit bir sekilde alci yaptilar. oglumun kolu sisdi 2 gün sonra gittigim de 2 saat gecikmeli acildeki doktor bakdi, yok birsey hersey yerinde dedi ve ortepedi doktoru ile konusayim ben seni cagiracagim dedi.Ben tam 3 saat üzerinde bekledim ama cagiran falan yok du, en sonunda iceri girdim doktor bey bizim isimiz ne oldu dedim, sizin isiniz tamam kolunu yukari tutun dediler. Avusturya yolculugu 2 gün sonra basladi ve ben gelr gelmez avusturyada hastaneye gittim doktor alciyi görür görmez nerede yaptirdiniz dedi bende utanarak türkiyede dedim. Doktor hanim ne dedi biliyomusunuz,, tahmin etmis dim dedi. röntgen cekdiler alcinin cok basit ve cok dar oldugunu söylediler.Yeniden alci yaptilar,oglumun kolunun sisligi 3.4 saat sonra gecti.Benim bu yorumu yazmamda ki amacim baska canlarinda yanmamasi dilegiyle,saglicaklakalin.
21.08.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]