İL İL HASTANELER

Ağrı Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

  Ağrı Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi  
Ağrı Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Hastane Adı: Ağrı Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Telefon: (0472) 215 87 10
Faks: (0472) 215 72 45
Adres: Hürriyet Mahallesi Dr. Yaşar Eryılmaz Caddesi
İlçe: Ağrı Merkez
İl: Ağrı
Web Adres: http://agridogum.gov.tr/
Harita: Ağrı Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Ağrı Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

  • Bilimsel - vicdani etik ve ilkelerden ödün vermeden açık, dürüst, güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak.
  • Bilimsel araştırmalar ve yeni uygulamalarda öncü, uluslararası düzeyde bir referans merkezi olmak.
  • Sürekli eğitim, ölçme, iyileştirme yöntemleri kullanarak devamlı gelişmeyi, yenilemeyi sağlayan bir yönetim ve işletim sistemi örneği vermek.
  • Hastaların ve çalışanların memnuniyetine odaklı, yüksek kalitede sağlık hizmetini gönülden en uygun fiyatlarla sunmak.
  • Toplumumuzun sağlık bilincinin artmasına katkıda bulunan hastanesi, oteli, doktor ofisleri ve kolay ulaşılabilen konumu ile entegre bir sağlık tesisinin ülkemizdeki ilk örneklerinden birini oluşturmak.

Vizyonumuz

  • Biz kendimizi kişi ve kurum olarak Bilimsel, Vicdani Etik ve İlkelerden asla ödün vermeden, insanlık onuruna saygılı, açık, dürüst, güvenilir ve en yüksek kalitede sağlık hizmetleri sunmaya adamış bulunuyoruz.
  • Kendimizi adadığımız işin insanlık için anlamını, önemini ve kutsallığını asla unutmuyoruz.
  • Akademik birikimlerimizi gelecek nesillere taşıyan, dünyanın önde gelen tıp merkezleri ile işbirliği içinde uzmanlık eğitimi veren, tıp bilim ve sanatının zirvede uygulandığı akademik bir kurum olacağız.
  • "En yüce değer bilgi, en üstün hizmet insana hizmettir" inanç ve anlayışı bizim için bir yaşam felsefesi ve tarzıdır. Bu inanç ve anlayışla bütün insanlığı kucaklayan Ağrı Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi tüm Türkiye ve yakın coğrafya için en önde gelen referans merkezi olacaktır.
Yorumlar
Veysi Uyanık :Bir İlin tek Kadın doğum hastanesi ve Online Randevu sistemi çalışmıyor.Hizmet Kalitesi Yetersiz.
20.02.2014

Onur Kaya :mrb. ya benim eşim orada doğum yaptı sağolun ki bu konuda bir sorunumuz olmadı, ancak çocuğun göbeğinin yakılması lazım ve 1 aydır bu göbek yakılması için alet gerekiyormuş ve bu alet hastanede bulunmuyor, ayrıca başka bir yerede yönlendirmede yok. şimdi bu alet herne ise bu kadar değerli ve bulunmaz bir şey mi? o kadar çok çocuk varmış bunu gören ,duyan yok mu? neden kimse bununla ilgilenmiyor. bu alet yok ise neden alınmıyor şimdiye kadar? bazen gelenleri erzurum yada van a yönlendiriyorlar ya 1 aylık bebek nasıl gitsin hem niye gitsin arkadaş.?bu alet ne zaman gelecek bir bilginiz varmı? bu mailin cevabından tatmin olmaz isem 184 arayacam bilginiz olsun.yazık ya çağ atlıyoruz diyoruz ama muhtaç olduğumuz alete bak ya.. bu konuda mağdur sayısı çok ama sesini çıkaran yok demek ki ne yazık ki.
18.09.2013

Kamuran Aktaş :dışardan bakıldığında harabeyi andıran içi ve dışı tamamen enkaz olan bir bina nasıl anlatacağımı gerçekten bilemiyorum vede yatkililerden yardım etmelerini bekliyorum ve bunu tüm ağrı halkı adına yazıyorum sevgilerle....
31.05.2010

 

[Hata Bildir]