İL İL HASTANELER

Akay Hastanesi

  Akay Hastanesi  
Akay Hastanesi
Hastane Adı: Akay Hastanesi
Telefon: (0312) 416 50 50
Faks: (0312) 416 50 51
Adres: Akay Caddesi Büklüm Sokak Numara 4 Kavaklıdere
İlçe: Çankaya
İl: Ankara
Web Adres: www.akayhastanesi.com
Harita: Akay Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

  • 136 yatak kapasitesi, 52 adet poliklinik odası ile ülkemizin en büyük özel hastanelerinden biri,
  • Tecrübeli doktor kadrosu ve 500'ü aşan seçkin personel,
  • 200 araç kapasiteli kapalı otopark yeri,
  • 19.000 m2 kapalı alan,
  • Ankara'nın merkezinde 24 saat mükemmel sağlık hizmeti,
  • Akıllı bina teknolojisi ile 6000 noktadan kontrol olanağı,
  • Ankara manzaralı terası, yemekhanesi, Alakart restoranı ve kafesi ile hasta ve hasta yakınları için farklı bir hastanedir.

Akay Hastanesi Hakkında

Vizyon ve Misyonumuz

Biz, güvenilen hastane arayışını, kaliteli, dürüst, şeffaf ve farklı hizmet anlayışımızla karşılayan, hasta haklarına saygılı, doğru sağlık hizmeti veren, ismini kurumsallaştırmayı ve yüceltmeyi amaç edinmiş bir sağlık kuruluşuyuz.

Sağlık hizmeti alanında en iyisi olmak için; yenilikleri takip eden, sürekli gelişen, hastalar tarafından tercih edilen, yurt içinde ve yurt dışında sağlık kurumlarıyla hizmet gücünü birleştiren ve bu gücü bilimsel anlamda kullanım başarısını gösteren Uluslararası standartlarda marka olmuş bir sağlık kurumu olmaktır.

Kalite Politikamız

Misyon, vizyon ve temel değerlerimiz çerçevesinde; çağdaş uluslararası standartlar doğrultusunda oluşturduğumuz işletim ve yönetim sistemimiz, hasta memnuniyetine odaklı kalite anlayışımız ve bilimselliğimiz kalite politikamızdır. Seçkin personel ve doktorlarımızla, ekip çalışmasına güvenen, çalışanlarını teşvik eden yönetim yaklaşımını ve yenilikçi bir kültürü benimsemekteyiz. Her zaman daha iyisi olacağı inancı ile kendimizi devamlı ölçmekte ve iyileştirmekteyiz. Sürekli ve sağlıklı büyüme hedefimizden asla taviz vermeyeceğiz.

Yorumlar
Rustam Chokobayev :Merhaba Yurt disindan yaziyoruz,benim 4 yasinda cocugum var ve iyi bir cocuk nevrolojisiye ihtiyacimiz var,eger cocklara bakiyorsaniz lutfen bize bildirebilirmisiniz
05.08.2014

Murat Oflaz :Devlet Hastanesi ile Özel Hastane arasında bir yer hastane tarafından doğru düzgün bilgilendirme yapılmıyor işleyişi düzensiz doktorlar nazik değil yatış yapacaksanız para olayını konuşun hatta yazılı kağıt alın otopark dışında araç park etmek zor acemi iseniz sakın otoparkı kullanmayın
25.07.2014

Sima Nur :Merhaba, altı ay önce Akay hastanesinde safra kesesi ameliyatı oldum. Ameliyatımı gerçekleştiren Adnan Bulut Bey'e ve tüm hastane çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum. Doktor ve hemşirelerin ilgi ve alakaları yardımseverliği güven veriyor. Hastanelerin soğuk yüzünden tamamen uzak sıcak ve sevimli hastane. Teşekkür ve saygılarımla..
21.06.2014

Fatih :bu hastanede staj yapma gibi bi olanağım varmı acabaüniversite okuyorum sağlık kurumları işletmeciliği bölümünü ve yaz staj yapmam lazım hastanede.
11.01.2014

Ayhan Karacan :akay hastanesine annem kalp krizi geçirdgi için o hasteneyi çok iyi tanıtıkları için ameliyatı orda yapılmasına karar verdik Doç. Dr. Oğuz TAŞDEMİR tarafından ameliyat edildi ameliyattan 1 sene sonra bile hasta nefes darlıgı ve akcigerde sıvı birkmesi oldugu başka hastanede ve başka doktorlar tarafından teşhis edildi tekrar akay hastanesine gittigimde yok öyle bir şey oldunu söyledi şu an o hastaneye götürdügüm için çoook pişmanım özel dedik ama gereken ilgi ameliyat sonrası ilgilenme sıfır. VE BAŞKA BİR KARDİYOLOJİ UZMANI KALP YETMEZLİGİ OLDUGUNU SÖYLEDİ YANİ AMELİYAT SIRASINDA ORTAM SOGUK OLDUGUNDAN ÜŞÜTÜGÜNDEN DOLAYI SANMIŞTIM AMA DURUM FARKLI ŞİMDİ BU HASTANEYE KARŞI NEFRET LE BAKIYORUM SORANLARA İSE ASLA ...............
10.11.2013

Tüm yorumlar için tıklayın

Anlaşmalı Kurumlar
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta

American Life
American Life

AvivaSA Emeklilik ve Hayat
AvivaSA Emeklilik ve Hayat

Axa Oyak
Axa Oyak

Demir Hayat Sigorta
Demir Hayat Sigorta

Genel Yaşam Sigorta
Genel Yaşam Sigorta

Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.
Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.

Ak Sigorta
Ak Sigorta

Ankara Sigorta
Ankara Sigorta

Batı Sigorta
Batı Sigorta

Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

T.B.M.M. Mensupları
T.B.M.M. Mensupları

T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü
T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü

T.C. Merkez Bankası
T.C. Merkez Bankası

T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

T.C.Ziraat Bankası & T.Halk Bankası
T.C.Ziraat Bankası & T.Halk Bankası

Vakıf Bank
Vakıf Bank

 

[Hata Bildir]