İL İL HASTANELER

Akçakoca Devlet Hastanesi

  Akçakoca Devlet Hastanesi  
Akçakoca Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Akçakoca Devlet Hastanesi
Telefon: (0380) 611 40 05
Faks: (0380) 611 44 56
Adres: Cumhuriyet Mahallesi Beşyol Sokak No: 1
İlçe: Akçakoca
İl: Düzce
Web Adres: www.akcakocadh.saglik.gov.tr
Harita: Akçakoca Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Hastanemiz ilçemizde 1987 yılında kurulan Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından Sağlık Bakanlığımızdan alınan Tip Proje ile Akçakoca Belediyesi tarafından tahsis edilen 17 dönümlük arsa üzerine 1991 yılında başlanmıştır.

1998 yılına kadar Bakanlığımız vakfımız elde ettiği gelirleriyle 9. kısım ikmal inşaat ihaleleriyle devam etmiştir. Aynı yıl Bakanlığımızca yatırım programına alınarak müteahhit firmaya verilip 23.01.2001 tarihinde bitirilmiştir.

Deprem sonrasında eski hastane zor şartlarda verilen sağlık hizmetleri göz önünde bulundurularak 20.06.2001 tarihinde geçici işgali, 04.09.2001 tarihinde geçici kabulü yapılarak, bina içindeki noksanlıkların zaman içersinde giderilmesi planlanarak 10.12.2001 tarihinde yeni hastane binamıza geçilerek sağlık hizmeti vermeye başlanmıştır. Hastanemizin kesin kabulü 26.09.2002 tarihinde yapılmıştır.

Akçakoca Devlet Hastanesi Hakkında

Hizmet verilen kişilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılarken hastaların ve çalışanların memnuniyetini ön planda tutup güler yüzlü, samimi, yetenekli, bilgili ve deneyimli personelimizle kaynakları etkili şekilde kullanan, vereninde alanında mutlu olduğu güvenilir sağlık hizmeti sunmak yasal şartlara da bağlı kalarak hizmetin kalitesini sürekli arttırmak.

Çalışanlarımızla tüm bu hedeflere ulaşabilmek için sorumluluğumuzun bilincindeyiz ve sürekli zirvede kalabilmek için gerekli itinayı göstermekteyiz.

Yorumlar
Veysel Topkara :iyi günler bügün hastaneye geldim 7/12/20010/hastaneye geldim giriş yaptık başka bölüme gitmessen 11 gün aynı bölüme gidersen sadece tahlil ücreti alıyorlardı benim hanım nts ye balanması gerekiyordu saat 9.30.da gittim benim işlemleri hemşireler yapmadı gişedeki eleman sadece bana nst bilgisi yollayın ben ücreti alacam dediği halde bizi birbucuksaat oyaladılar girmişler hemşire odasına fingirdeşiyorlar sorduğum halde icerde hasta var diyorlar bir hasta nts den 30 dakida cıkar diyorlar biz birbucuk sat beklettiler gişedeki eleman birdaha aradı bizim girişi anca yaptılar ve hanım yukarda bekliyor başka hasta aldılar iceriye sıf kendi hatarı yüzündenbize bakmadılar bide ücretli hasta olarak gidiyorum saygılarımla 7/15/20010/
16.07.2010

Sertan Eser :19.11.2009 tarihinde internetten randevü almak için giriş yaptım ama cocuk polikinliği görülmediği için randevü alamadım. diğer polikinlikler olmasına rağmen coçuk polikinliği niçin giriş yapılamıyor
19.11.2009

İsa Kiremitçi :evet hastanemizde doktor sayısı kısıtlı fakat bu hastane ve hastane yönetiminin elinde olan birşey değil.bunun nedeni akçakocalılar.akçakocalılar fedailer ya sen doktor döv,tehdit et,küfür et.sonra da neden doktor buradan gidiyor gidenin yerine neden gelmiyor sen olsan gelirmisin.fakat şunu gönül rahatlığıyla söylüyorum hastanemizde ki hastaya karşı ilgi,alaka,iyi niyet ve yardımcı olma özverisi bırakın diğer devlet hastanelerini özel hastaneler de dahi yok.fakat bizim akçakocalılar anlamaz nede olsa onlar fedailer...akçakocalılar ne akçakocanın ne de akçakoca devlet hastenesi nin kıymetini bilmiyorlar elbet birgün anlarlar umarım iş işten geçmemiş olur.
05.06.2009

Vatandaş :biz bu doktor beyleri acaba neden saat öğleden sonra üçte ve üçten önce hastanede göremiyoruz ve neden bukadar çok doktor değişikliği oluyor.Bunun dışında bu koca hastane Akçakoca hastanesi salla başını al maaşını tarzında insanlar çalışsın diyemi yapıldı başka şehirlerde hastane bile yok ama bizim koskoca hastanemiz var çok şükür ama içinde nerdeee doktor ya izine gitmiştir yada hasta sayısı dolmuştur mesai vakti yok zaten kimse hesap sormuyor olan vatandaşa oluyor zaten burda muayene olmayacaksın birşey yok anlamıyorlar ve doğru düzceye olmadı ereğliye nedir bu vatandaşın çektiği yeter ya bu hastaneler de içinde hastadan çok eli çantalı ilaç tacirleri var gelene yaz kızım şu ilaç olmadı haftaya diğer ilaç nedir bu kardeşim bari bu hastaneyi kapatsınlarda başka bi resmi kurum yapsınlar en azından onlar iş bitirebiliyorlar.yazıklar olsun bu milletimize de hak bu kimsenin gıkı çıkmıyor.ben ne deyim kimse beni suçlamasın ben kendim bizzat gördüm çalışanı vede laf yapanı
09.04.2009

Bayram Alev :slm. benim için akçakoca devlet hastansinin bir sağlık ocağından farkı yok. çoğu zaman hastanede çeşitli branşlarda doktorlar yok. yanlış hatırlamıyosam önemli branşlardan olan ortopedi ve cildiye doktorları hiç yok. doktorlar ilgi alaka ve doğru teşhis konusunda çokda becerikli değiller. özellikle de acilde'ki doktorlar. hastanemizde tomografi, emar, ultrason gibi cihazlarda bulunmamaktadır. bu da insanların akçakoca devlet hastanesine gelmemeleri için bir neden daha. benim gibi çoğu vatandaşlar ereğli ve düzce'ye gitmaktedir. allah kimseye dert verip derman aratmasın.
12.03.2009

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]