İL İL HASTANELER

Aksoy Hastanesi

  Aksoy Hastanesi  
Aksoy Hastanesi
Hastane Adı: Aksoy Hastanesi
Telefon: (0212) 274 88 90
Faks: (0212) 267 04 52
Adres: Cemal Şair Sokak Numara 2/1 Mecidiyeköy
İlçe: Şişli
İl: İstanbul
Web Adres:
Harita: Aksoy Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Hastanemiz İstanbul'un en merkezi noktalarından birinde olup 20 yılı aşkın geçmişi ile sürekli modern sistemler ile gelişerek hizmete devam etmektedir. Bizim için hasta ve yakınlarının memnuniyeti daima önemlidir. Uzman doktorlar gözetiminde acil ve normal durumlarda 24 saat kesintisiz olarak hizmetinizdeyiz. Hastanemiz lobisinde başlayan güler yüzlü karşılama, polikliniklerimizde her biri konusunda uzman hekimlerimizle devam etmektedir.

Aksoy Hastanesi Hakkında

Dermatoloji, Kadın Doğum, Dahiliye, Çocuk Hastalıkları, KBB, Genel Cerrahi ve Ortopedi Poliklinikleri, Radyoloji ve Biyokimya birimleri ile en mükemmel teşhis ve tedaviye imkan sağlamaktadır.

Ultrason, tomografi ve laboratuar tetkikleri en hızlı ve modern şekilde yapılmaktadır. Erişkin karın içi, troid, gebe ultrason muayenesi, çocuk kalça çıkığı ultrasonu hastanemizde uzmanlar tarafından yapılmaktadır. Bilgisayarlı tomografi uzman ve teknisyenleri tüm acil ve normal durumlarda size hizmet etmektedir. Laboratuar hizmetleri en gelişmiş kitlerle çalışmakta, gereğinde konusunda uzman laboratuar merkezleri ile işbirliği yapmaktadır.

Ameliyathane, bebek odası ve yoğun bakım bölümleri cerrahi birimlerinin ayrılmaz birer parçası olarak yine en modern cihazlarla sizlere hizmet vermektedir. Ameliyathane ekibi uzman ve teknisyen kadrosu ile her yaştan hastanın ameliyatlarını başarı ile yürütmektedir. En son teknikler ve cihazlar ile bebek ve yaşlı olsun güvenli operasyon koşulları sağlamaktadır. Genel rejonel anestezi altında açık veya endoskopik ameliyatlar dahil istenen tüm operasyonlar gerçekleştirilmektedir.

Bebek odası uzman bebek hemşireleri ile bebek hasta, sezaryen ve normal doğum yeni doğanlarına güvenle bakım vermektedir. Yoğun bakım birimi sayesinde ameliyat sonrası bakım güvence altına alınmıştır.

Hastanemiz 7 kat ve 40’a yakın odası ile sağlık ve konforun en mükemmel uyumunu sergilemektedir. Sürekli yenilenen katlarımızda bulunan normal ve suit odalarımız sizlerin memnuniyeti için hazır bulunmaktadır.

Hastanemiz ulaşım kolaylığı açısından çevreyolu ve metro istasyonlarına yürüme mesafesinde, modern alışveriş merkezleri ile çevrili, kendi otopark sahası ile 24 saat kaliteli hizmet vermektedir.

Sağlığınız bizim için önemlidir!

Yorumlar
Gülsüm Tekbıyık :15.01.2014 tarihinde acil servisinizden girişimi yaptım. bildiğim kadarıyla acil serviste yapılan işlemler ücretsizdi fakat; hastaneniz bunun tam aksini belirtmektedir.bu durumda tedaviden önce yakınıma fiyat bilgisi aktarılmalıydı hiç bir şekilde ödeme konusunda bilgilendirilmedik ve son paramı hastanenize bırakmak zorunda kaldım. bu durumdan neden bilgilendirilmediğim konusunu hastane çalışanlarınızla görüşmeme rağmen bir sonuç alamadım ve mağdur edildim . kaliteli bir hizmet verdiğinizi belirtiyorsunuz ben öyle düşünmüyorum hastalığım neticesinde acil serviste olmama rağmen muayene ücreti ödedim 28 TL . takılan serum içinse 117 TL. ödemiş bulunmaktayım. ödediğim para bir yana aklımda ki soru ya param olmasaydı rehin mi kalacaktım.ekonomik sorunu olan kişiler sizin hastanenizde muayene olmaz mı? yaşadığım mağduriyeti bir başkasının yaşamaması adına önleminizi almanızı temenni ediyorum . lütfen hastalarınızı önceden bilgilendirin ne kadar ödeme yapacağı konusunda ticarethanelik yapmayın
22.01.2014

Ahmet Gülmez :Bu maili size vem medikal adına adıyorum ligasure ve harmonicfcs 9 adlı ürünleri temin ediyoruz ilgilenirseniz bir randevu talep ediyoruz. iyi çalışmalar
11.01.2014

Anlaşmalı Kurumlar
Anadolu Sigorta
Anadolu Sigorta

Axa Oyak
Axa Oyak

Başak Sigorta
Başak Sigorta

Demir Hayat Sigorta
Demir Hayat Sigorta

Genel Yaşam Sigorta
Genel Yaşam Sigorta

Güven Sigorta
Güven Sigorta

İsviçre Hayat Sigorta
İsviçre Hayat Sigorta

Koç Allianz Emeklilik
Koç Allianz Emeklilik

Med-Net Sağlık Hizmetleri
Med-Net Sağlık Hizmetleri

Yapı Kredi Sigorta
Yapı Kredi Sigorta

 

[Hata Bildir]