İL İL HASTANELER

Amerikan Hastanesi

  Amerikan Hastanesi  
Amerikan Hastanesi
Hastane Adı: Amerikan Hastanesi
Telefon: 444 37 77
Faks: (0212) 311 21 90
Adres: Güzelbahçe Sokak Numara 20 Nişantaşı
İlçe: Şişli
İl: İstanbul
Web Adres: www.amerikanhastanesi.com.tr
Harita: Amerikan Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden bir doktora soru sormak için tıklayınız. Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

1920 yılında kurulan ve kurulduğu günden itibaren teknolojinin en son tedavi gereçleriyle kendini her gün yenilemeyi bir gelenek haline getiren Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi, 200 yatak kapasitesi ile çağdaş tıbbın her dalında en kaliteli sağlık hizmetini sunuyor.

Amerikan Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

Çalışanlarımızın kişisel ilgisi, tecrübe, teknoloji ve takım ruhuyla kaliteli sağlık hizmetleri sağlamak.

Vizyonumuz

Türkiye ve bölgede sağlık bakım hizmeti konusunda Mükemmellik Merkezi olarak tanınmak.

Değerlerimiz

Üretkenliği, işbirliğini ve dayanışmayı besleyen bir çalışma atmosferi oluşturarak yeteneklerimizi, kuvvetli yönlerimizi ve yaratıcılığımızı sonuna kadar kullanmak.

Tıbbi kadromuz, yönetim takımımız ve çabaları kurumsal gücümüzün kaynağı olan bütün çalışanlarımız için oluşturduğumuz yüksek standartları korumak.

En gelişmiş sağlık teknolojisini ve tesisleri; yüksek beceri, şefkat duygusu ve insan onuruna saygı ile destekleyerek sunmak.

Yorumlar
Rahim Qasimov :Salam. Men Qasimov Shehriyar Mecnun oglunun Qardashiyam. Mene zeng edib demish ki, men HIV hastasiyim. Test sonuclari oyle yazmish. Biz Bakude cox narahatiz. Tum aile uzvlerinin ricasi uzerine bize bir melumat vermeyinizi xahish edirik.
01.02.2014

Burak Genc :HASTANENIZ ÇOK IYI VE KALİTELİ BEN TURIZM SEKTÖRÜNDEYIM BIZE GELEN MÜŞTERILERİMİZİ HASTANE OLARAK SİZİN HASTANENIZE YÖNLENDIRIYORUM GAYETTETE MEMNUN KALIYORLAR.TESEKR.
29.01.2014

Ayse Simsek :Merhaba, Ben Hollanda da yasiyorum, defalarca aradim hastanenizin numarasini ama sadece hatta beklemektan basaka birsey olmadi, Yurt disi departmani ile gorusme yapmak isitiyorum,Konu ile alakali tekrar donus yaparsaniz cok memnun olurum...
29.12.2013

Doktorlar
Prof.Dr. Sıdıka Kurul Prof.Dr. Sıdıka Kurul
Makaleler
Vücutta 50 Ya da Daha Fazla Sayıda Ben Olması, Kişide Deri Kanseri Oluşma Riskini Artırır / Dr. Hastane.Com.Tr Doktoru Hastane.com.tr'>

 

[Hata Bildir]