İL İL HASTANELER

An-Deva Yıldız Hastanesi

  An-Deva Yıldız Hastanesi  
An-Deva Yıldız Hastanesi
Hastane Adı: An-Deva Yıldız Hastanesi
Telefon: (0242) 310 92 92
Faks: (0242) 310 92 90
Adres: Yıldız Mahallesi Yıldız Caddesi 220 Sokak No: 19
İlçe: Antalya Merkezi
İl: Antalya
Web Adres: www.andeva.com.tr
Harita: An-Deva Yıldız Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Antalya'da özel sağlık sektörünün önde gelen isimlerinden olan ve bugüne kadar üç hastane, bir tıp merkezi ile çalışmalarını sürdüren An-Deva Sağlık Grubu, son olarak ileri teknoloji ve tıbbi cihazlar ile donatılan An-Deva Yıldız Hastanesini, bölgenin sağlık açısından en önemli ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde hizmete açmıştır.

An-Deva Sağlık Grubunun, sağlık hizmetinde yepyeni bir anlayışla hizmete giren ve sektörde ilk günden fark yaratan yeni yıldızı ise An-Deva Yıldız Hastanesi'dir. Sağlık sektöründe yıllar boyu süregelen tecrübe, birikim ve güveni en yeni teknolojik donanımlar ile birleştiren An-Deva Yıldız Hastanesi 2009 yılında ailedeki yerini almıştır.

An-Deva Yıldız Hastanesi alanlarında uzman kadrosu, yüksek teknoloji ile donatılmış ünitelere sahiptir. Hastanemiz modern hasta odaları, güler yüzlü çalışanları, kaliteyi temel alan hizmet anlayışı ile ortalama günde 2 bin hasta poliklinik hizmeti alabilecek bir sağlık kompleksi olarak tasarlanmış ve faaliyete girmiştir.

An-Deva Yıldız Hastanesi Hakkında

An-Deva Sağlık Grubu

Küreselleşme anlamında dünyamız hızlı bir değişim ve gelişim sürecine girmiş bulunmaktadır. Bu değişim kapsamında siyasetten teknolojiye, üretim süreçlerinden, ekonomiye kadar bütün alanlarda hızlı bir değişim yaşanmakta ve temel ihtiyaçlar, ölçütler sürekli yenilenmektedir.

Ortaya çıkan bu süreçte değişmeyen yegâne ölçüt ise sağlıktır.

Sağlık insanın en değerli varlığıdır.

Sağlıklı yaşam sürmek insanın temel haklarındandır.

Gelişen teknoloji ve iletişim sistemleri ile birlikte 'Sağlıklı Yaşam' ortak bir sorumluluk halini almış ve değişik kesimlerin birlikte çalışma gerekliliğini ortaya koymuştur.

Dünyadaki tüm değişim ve gelişim de aslında bu noktaya odaklanmıştır. Çünkü modern ekonomik gelişim, çağımızda sağlığa bakışı ve önemi artırmıştır. Artık daha uzun, daha üretken bir yaşamdan bahsedilmektedir. Bu da daha sağlıklı yaşamla mümkündür.

Bu hızlı gelişim süreci içerisinde sektörde; kalitesi, hizmet anlayışı, teknolojik altyapısı, eleman kadrosu ve köklü geçmişiyle benzerleri arasından kolayca sıyrılabilen bir kuruluş dikkati çekmektedir: An-Deva Sağlık Grubu.

An-Deva Sağlık Grubunun sağlık hizmeti sunumundaki yolculuğu 1995 yılının sonlarında başladı.
An-Deva Sağlık Grubu, bölgede özel sağlık hizmetlerinin en üst düzeyinde sağlanmasını hedef ve tarz edinmiş işbirliği ve çalışma anlayışının günümüzde ciddi bir sağlık organizasyonu şeklinde yansımış görünümüdür. Kalite standardı konusunda örnek bir anlayışın temsilcisi olarak üç hastane, üç tıp merkezi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Yorumlar
Seyhan Ayhan Çakmak :Merhabalar, Tabiri caizse aile olarak andevaciyiz.Babam hayat hastanesinde kalp ameliyatı oldu.Annem guatr ameliyatını, fizik tedavisini hep Yıldız andevada oldu Ben ilk dogumumu topcular hastanenizde yaptim.Suan hamileyim ve yine topçular hastanesine gidiyorum.13Haziranda annem rahatsizlandi.ve yıldiz hastanenizdeki fizik tedavi dr Arzu hanimdan randevu aldik Babam 62 yasinda ve kalp hastasidir.Annem yuruyemedigi icin tekerlekli sandalyaye oturmus ve arzu hanimin muayenesine yurumeye baslamis fakat babam arabayi surememis ve hasta bakicilariniz hic umursamamis. Hatta arzu hn katindaki sekreterleriniz babamin cabalarini gordukleri halde hic orali olmamislar yerlerinden bile kalkmamislar.ordan gecen baska bir sekreter ve hasta yakini yardim etmis.Sekreterlerin gorevi olmayabilir.,fakat insanlik namina yardim edebilirlerdi,yada ellerinde telefon var arayip hasta bakici cagirabilirlerdi Sonucta ozel hastaneye gelmisiz bir ayricalik olmaliydi.diger hastanelerde refaketcinin eline kagit, form bile verilmiyorken, burda zorlandigini gore gore yardimci olmamak hem andevaya hemde sekreterlerinize yakismadi.sonucta birey degil.hastaneyi temsil ediyorlar tek o kattaki degil,filme gitmisler rontgen cektirmisler kimse orali olmamis.rampalardan cikamamislar hicbir personeliniz yardimci olmamis.Asagidaki kan alma biriminize gittiklerinde personelinizin olmadigini ve 20 dk.gelecegini beklemeleri geektigini soylemisler annem acidan bagirirken bekletilmek hos deildi.Koskaca andevanin kan biriminde tek hemsire olmasida sasirtici.Personelinizi zorlamıçalistiriyorsunuz. Insan iliskileri ile sicak temastaki kisilerin daha yardimci.daha guleryuzlu olmasi gerektigini dusunuyorum. Ilginize tesekkur ederim
15.06.2013

Anlaşmalı Kurumlar
American Life
American Life

Anadolu Sigorta
Anadolu Sigorta

AvivaSA Emeklilik ve Hayat
AvivaSA Emeklilik ve Hayat

Axa Oyak
Axa Oyak

Birlik Sigorta
Birlik Sigorta

Güneş Sigorta
Güneş Sigorta

HDI Sigorta
HDI Sigorta

Inter Partner Assistance
Inter Partner Assistance

İş Bankası
İş Bankası

Şeker Bank
Şeker Bank

T.B.M.M. Mensupları
T.B.M.M. Mensupları

T.C.Ziraat Bankası & T.Halk Bankası
T.C.Ziraat Bankası & T.Halk Bankası

Yapı Kredi Sigorta
Yapı Kredi Sigorta

 

[Hata Bildir]