İL İL HASTANELER

Anamur Devlet Hastanesi

  Anamur Devlet Hastanesi  
Anamur Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Anamur Devlet Hastanesi
Telefon: (0324) 814 88 81
Faks: (0324) 814 23 55
Adres: Sağlık Mahallesi Dr. Abdullah Çelik Caddesi No: 22
İlçe: Anamur
İl: Mersin
Web Adres: www.anamurdevlethastanesi.gov.tr
Harita: Anamur Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Daha önce Sağlık Merkezi olan binamız, bölge insanlarının katkılarıyla ilaveler yapılarak 1975 yılında hastaneye dönüştürülmüş olup 2002 yılına kadar 50 yataklı Devlet Hastanesi olarak hizmet verdi. Yeni ek binanın tamamlanarak 2002 yılında hizmete açılması üzerine kadro yatak sayısı 04.06.2003 tarih ve 5762 sayılı makam oluru ile 150’ye çıkarılmıştır. Fiili yatağımız da 150’dir.

Hastanemiz şu anda 5 ayrı binada hizmet vermektedir.

Hastanemiz bölge hastanesi konumunda olup Anamur, Bozyazı, Aydıncık ilçelerinden gelen hastalar ile yazın nüfusumuzu iki katına çıkaran tatilcilere hizmet vermektedir.

Yorumlar
Seda Akın :04.11.2013 sabah saat 9.00de randevum vardı.ınternetten aldım neyse randevuyu.sonra bir tane numara gibi bir sey almam gerekıyormus onu bilmıyordum.onu giristeki bilgisayarcılardan cıkartacakmısım neyse gittim almak için kız sıranı bekle dedi sırada yok.neyse beklıyorum kız uyuz uyuz oturuyor.ne yaptığınıda anlamadım.bilgisayarı kapattı kız kendine kimse gelmesin dıye oturacak ya.soyadı tekin idi.ismini unuttum.neyse3 kişilerdi zaten hepsi uyuzduda zaten neyse erkek bilgisayarcı verdi yani.sonra doktora gıttım.bu doktor kacta geliyor anlamadım.soruyorum şimdi gelir dıyorlar.9.10 gecıyordu vede geldı sonra tekrar cıktı tekrar geldi.
17.11.2013

Anamur :arkadaşlar lütfen hertürlü şikayetiniz için sabimi arayın alo 184 onlar size hertürlü döner ve karşılığını varir bu duruma duyarsız kalmayın lütfen hakkınızı arayın..
16.04.2011

Vm Bl :hastaneden baska herseye benziyor avrupali tuvaleti bundan daha temiz ve düzenli
11.08.2010

Bir Dost :gece 1:30 da iğne yaptırmaya giden entellektüel kapasitesi zayıf şahıs.hastane sana iğne yapmak zorunda değil.çok bildiğinizi zannediyorsunuz.yasaları okuyun.hastanelerde çalışanlar arasında vasıfsız ,ehliyetsiz kaba insanlar olabilir.unutmayın ki bu insanlar sizin aranızdan çıkıyor.uzaydan gelmiyorlar.herkes çocuğunu iyi yetiştirsin,bu sorunları hiçbirimiz yaşamayalım.eleştirilerde yapıcı olalım.evde eşine,çocuğuna laf söyleyemeyen doktor karşısında akıncı kesiliyor.aynı muameleyi hakim ve savcılara yapın bakalım.insaf diyorum.
24.12.2009

Bi Hasta :anamur devlet hastanesi doktorlarına yazıklar olsun özellikle acil servisteki kendini nimetten sanan doktorlara diyorum 12.10.2009 günü kene vakasından dolayı acil servise annemi götürdük ne acıdırki doktor hiç oralı bile olmadı üstelik bide azar yedik annem canım acıyor bi ilgilenin dedikçe o adam doktor demek istemiyorum bagırdı siddetle kınıyorum ve yetkililerin buna bi çözüm bulmasını istiyorum ama dilerim allahtan hastalara nasıl davranıyolarsa kendi yakınlarınada baskaları öle davransın utanın anaur devlat hastanesi acil çalışanları aldıgınız para helal degil
13.10.2009

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]