İL İL HASTANELER

Ankara Güven Hastanesi

  Ankara Güven Hastanesi  
Ankara Güven Hastanesi
Hastane Adı: Ankara Güven Hastanesi
Telefon: (0312) 457 25 25
Faks: (0312) 468 80 30
Adres: A Blok: Şimşek Sokak Numara 29 Kavaklıdere
İlçe: Çankaya
İl: Ankara
Web Adres: www.guven.com.tr
Harita: Ankara Güven Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmak hedefiyle 1974 yılında kurulan Özel Ankara Güven Hastanesi, modern tıbbın gereklerini, yılların tecrübesi ile birleştirerek hastalarına aktarmaya devam ediyor. Her alanda sunduğu yüksek kalitede hizmet, hasta sayısını ve talebi artırmakta; artan talep hastalarımıza olan sorumluluğumuzu yükseltmektedir. Küçük bir hastane olarak 1974 yılında başlayan hikayemiz, konusunda uzman hekim, hemşire ve yardımcı sağlık personeli kadrosuyla, 40.000 m2 alanda, 254 yataklı, 11 ameliyathanesi olan büyük bir genel hastane konseptine ulaşmıştır. Geldiğimiz noktanın gururu, bizi daha fazla çalışmaya yöneltmekte, hedeflerimizin çıtasını yükseltmektedir. Önceliğimizin, hastamızın bize duyduğu GÜVEN olduğunu unutmadan yolumuza devam ediyoruz.

Ankara Güven Hastanesi Hakkında

 

 

Misyon

Biz, deneyimli ve uzman kadromuzla, ileri teknolojiyi kullanarak, en yüksek kalitede sağlık hizmetini; insan hayatına değer katmak ve beklentileri aşabilmek için, sürekli eğitim, değişim ve gelişim programları ve etik değerler doğrultusunda vermek, hizmetimizin her aşamasında güven dolu bir iletişim yaratmak, beden, akıl ve ruh bütünlüğü sağlamak için varız.

Vizyon

Biz dünya çapında bir sağlık kuruluşuyuz, çünkü; sunduğumuz sağlık hizmeti Türkiye ve dünyada örnek alınır ve referans gösterilir. Örnek sistemimiz ile, sektördeki fırsatları herkesten önce biz yaratır, biz belirler ve biz değerlendiririz. Nitelikli, uzman, profesyonel işgücünü cezbeder, geliştirir ve bünyemizde yaşatırız. Müşteri memnuniyetini sürekli aşar ve beklentilerin üzerine çıkarız. Beklentileri ve talebi biz yaratırız. Bütün paydaşlarımıza ve çalışanlarımıza değer katarız. Güvenilir temellere oturtulmuş iletişim, genel karakterimizdir.

Kalite Politikamız

Temel değerlerimizden ödün vermeden, kurumsallaşma yolunda; Çağdaş uluslar arası standartlarla desteklenen ve toplam kalite bilinciyle oluşturulmuş işletim ve yönetim sistemini kurmak, Hasta odaklı ve tıbbi etiğe uygun hizmet anlayışından ayrılmadan, her zaman daha iyisi olabileceğimiz inancıyla kendimizi sürekli ölçmek ve iyileştirmek, Organizasyon yapımızı ve kapasitemizi, sürekli değişen ve gelişen sağlık gereksinimlerine göre düzenlemek, Vizyonumuz doğrultusunda, sektörümüzü ve dünyayı yakından izleyerek geliştireceğimiz alanları doğru seçmek, Sektörün diğer üyeleriyle her zaman yakın bir işbirliği içinde olmak ve sektörün gelişimine katkıda bulunmak, Her branşta yüksek teknoloji ve donanıma sahip olmak, bilgimizi ve iletişim gücümüzü arttıracak her türlü bilgi teknolojisinden etkin bir şekilde yararlanmak, En büyük gücümüzün çalışanlarımız olduğunu bilmek, fark yaratan ekiplerle çalışmak, eğitime ve kişisel gelişime yatırım yapmaktır.

 

 

Yorumlar
Flora Ismayilzade :Merhabalar. Ben Flora Ismayilzade Azerbaycandan sizin hasteneye kocami onkoloji bolumune getirdim. bize o hastaneye gelmekde yardimci olan Guven hastanesinin Baku ofisinden Kemale xanim yardimci oldu.Orda bizi Tunzale hanim karsiladi bizi once mide doktoru olan Muharrem Taskoparan dr yanina goturdu biz ondan cok cok razi kaldiq cok iyi doktor insandi.uzumuzu guldurdu.daha sonra onkoloji bolmunde bizi Saadet Tokluoglu gordu ve bize boyuk umudler verdi.ilk kimo terapimiz yapildi iyide gecdi.tanrim hepimize yardimci olsun. Sizin ekibiniz sag olsun. Cok guleryuz hastane ekibiniz var sizleri cok sevdik sag olun deyirik. ALLAH SIZDEN RAZI OLSUN. Guven hastanesi cok iyi guvenilir hastanedir.
10.07.2014

Flora İsmayilzade :Ben azerbaycandan Ankaraya Guven hastesine kocamla birge geldim. onda kanser hastaligi teshis edilmisdi. Guven hastanesine ilk girdiyim zaman isde bu hastanede benin kocam sifa tapacak biz bu hastaneden iyi olaraq insallah geri donucez. orda bize onkoloji uzmani Seadet hocamiz bakdi daha sonra bizi Mide doktoru olan Muharrem Taskoparan hocamiza yonlendiridi gittik cok guler yuz cox iyi cox sade insan olaraq karsimiza cikan doktor Muharrem Taskoparan doktor bizimle cok ilgilendi bakti ilacfalan yazdi/biz sizleri cox sevdik guven hastanesinde calisan tum ekib sag olun/ Sizlerden cok konusmaq olar ancaq bir soyluyum allah sizden razi olsun.
03.07.2014

Arife Demirtas Aydin :Canım doktorum Turgut Var, hastaneniz de başlamış..onun adına sevindim, ZTB Hastanesi tamamen zihniyet degismis, doktorlar, hemsireler cogu kapali,iyi bir karar vermis turgut bey, tebrik ediyorum,ama kendi adıma üzüldüm..çünkü, ozel oldugu için turgut beye gidemeyeceğim.ama gidebilen kişilere kesinlikle tavsiye ediyorum.çok mükemmel bir doktor, işinde çok titiz, tecrübeli, kibar, ameliyatlarda çok başarılı, bir kist ameliyati, bir sezaryen yaptım, hiç sorun yaşamadım, hic dusunmeden gidebilirsiniz, şimdi de miyomum var, düşünüyorum..ne yapacağım..turgut bey, eğer okursanız, size başarılar diliyorum.. Sağlıklı ve mutlu kalın..hastaneyi de tebrik ediyorum, böyle bir doktor kazandığı için, şanslı yani..hoşçakalın..
25.12.2013

Gürkan Kaçan :yazacaklarımı kelimelere dahi aktarmam yetersiz kısa ve bir kaç cümle ile diyebilirim ki güven sizlerden binlerce kez Allah razı olsun Lütfü SOYLU hocamıza 35 yaşımdayım ömrümden de ömür verebilecek kadar sonsuz sevgilerimle SAMSUN'DAN sevgiler
21.06.2013

Mehmet Töre :8.Nisan 2008 tarihinde bana By pas Ameliyatı Yapan doktorum Haldun Karagöz ve tüm ekibine teşekür eder işlerinde başarılar dilerim. saygı ve selamlarımı iletirim
27.02.2011

Tüm yorumlar için tıklayın

Anlaşmalı Kurumlar
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta

Ak Emeklilik
Ak Emeklilik

American Life
American Life

Anadolu Sigorta
Anadolu Sigorta

Ankara Sigorta
Ankara Sigorta

AvivaSA Emeklilik ve Hayat
AvivaSA Emeklilik ve Hayat

Axa Oyak
Axa Oyak

Demir Hayat Sigorta
Demir Hayat Sigorta

Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

Garanti Sigorta
Garanti Sigorta

Genel Yaşam Sigorta
Genel Yaşam Sigorta

Global Sigorta
Global Sigorta

Güneş Sigorta
Güneş Sigorta

Güven Sigorta
Güven Sigorta

Koç Allianz Sigorta
Koç Allianz Sigorta

Medex
Medex

Med-Net Sağlık Hizmetleri
Med-Net Sağlık Hizmetleri

Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.
Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.

T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

Vakıf Bank
Vakıf Bank

Yapı Kredi Sigorta
Yapı Kredi Sigorta

Ak Sigorta
Ak Sigorta

Başak Sigorta
Başak Sigorta

İsviçre Hayat Sigorta
İsviçre Hayat Sigorta

İş Bankası
İş Bankası

Kunart Medical Assistance
Kunart Medical Assistance

T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü
T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü

T.C. Merkez Bankası
T.C. Merkez Bankası

T.C.Ziraat Bankası & T.Halk Bankası
T.C.Ziraat Bankası & T.Halk Bankası

Şeker Bank
Şeker Bank

Turk Assistance
Turk Assistance

Vakıf Emeklilik
Vakıf Emeklilik

Yapı Kredi Emeklilik
Yapı Kredi Emeklilik

T.B.M.M. Mensupları
T.B.M.M. Mensupları

Batı Sigorta
Batı Sigorta

Inter Partner Assistance
Inter Partner Assistance

Işık Sigorta
Işık Sigorta

 

[Hata Bildir]